Nežymėtas policijos „Passat“ nustebino: rimtai susistabdė tokioje vietoje? – Kas vyksta Kaune

Nežymėtas policijos „Passat“ nustebino: rimtai susistabdė tokioje vietoje?

„Kas vyksta Kaune“ grupės nuotr.

Antradienį socialiniame tinkle paviešinta nuotrauka nustebino kauniečius. Pareigūnų sustabdytos „Audi“ vairuotojas gal ir nusižengė, tačiau pro prašalaičių akis nepraslydo gana pavojinga vieta, kurioje policija sustojo pasiaiškinti.

A6 kelyje, važiuojant Karmėlavos kryptimi, du automobiliai užfiksuoti apie 11.40 val. Ties Kauno LEZ viaduku lėtėjimo juostoje stovi „Audi“ ir Kauno policijos „Volkswagen Passat“ be specialių skiriamųjų ženklų.

„Čia rimtai tokioje vietoje susistabdė?? Tai jei važiuoji paskui fūrą ir rikiuojiesi į šią lėtėjimo juostą, kas tada…“ – gana tikėtiną avarijos schemą braižė vienas komentatorius.

Pagal Kelių eismo taisyklių (KET) 186 punktą, specialiųjų transporto priemonių vairuotojai, turintys leidimus naudoti mėlynus, raudonus švyturėlius ir specialiuosius garso signalus, gali nepaisyti kai kurių taisyklių, taip pat sustojimo ir stovėjimo reikalavimų.

Tiesa, šiomis privilegijomis naudotis galima tik tuo atveju, jeigu tai nekenkia eismo saugumui, o šiuo atveju visai pagrįstai galima suabejoti, ar saugu stovėti vidury lėtėjimo juostos.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad Kauno kelių policija turi kelis neviešo patruliavimo automobilius, šis „Volkswagen Passat“, kurį pareigūnams padovanojo Kauno rajono savivaldybė, pristatytas pernai liepą.

Nežymėtas Kauno policijos „Volkswagen Passat“

Kauno apskrities VPK Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos vadas Ramūnas Kemzūra tąkart sakė, kad automobilyje sumontuotas greičio matuoklis pažeidėjus fiksuoja 200-300 m atstumu. Kauno rajonui šis pirkinys atsiėjo 27 tūkst. eurų, dar 1,7 tūkst. eurų policija atseikėjo už jame sumontuotą specialią įrangą.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA