Kaunietė G. Martirosian ir lenktynininkas V. Žala – pora: išvyko į atostogas Italijoje – Kas vyksta Kaune

Kaunietė G. Martirosian ir lenktynininkas V. Žala – pora: išvyko į atostogas Italijoje

delfi.lt / Reda Barkauskaitė 2021/09/01 09:31
E. Buikio / DELFI nuotr. / „Kas vyksta Kaune“ montažas

Televizijos projektų ir renginių vedėja, verslininkė Gabrielė Martirosian ir žinomas lenktynininkas, Dakaro ralio dalyvis Vaidotas Žala vienas kitam puoselėja romantiškus jausmus.

Apie tai, kad jiedu – pora, Delfi patvirtino ir pati Gabrielė.

Kalbos apie dviejų žinomų žmonių artimus santykius sklido jau kurį laiką – akyli smalsuoliai porą kartu buvo pastebėję ne vieną sykį. Iškalbingų detalių ieškota ir jųdviejų socialiniuose tinkluose.

Paskutinį kartą Gabrielė ir Vaidotas Delfi skaitytojų buvo užfiksuoti praėjusią savaitę oro uoste – atsiųstose nuotraukose matyti, kad pora kartu laiką leido kavinėje, laikė vienas kitą už rankų, romantiškai šnekučiavosi. Tuomet pora laukė skrydžio į Romą, kur šiuo metu jiedu poilsiauja ir toliau.

Nei Gabrielė, nei Vaidotas nėra tie žinomi žmonės, kurie plačiai atvirautų apie savo asmeninį gyvenimą. Galbūt todėl dar šių metų vasario mėnesį kalbinta televizijos laidų vedėja tikino, kad antrosios pusės neturi ir stengiasi išvengti visuomenės spaudimo.

„Aš esu visuomenės narys, tad meluočiau, jeigu sakyčiau, kad manęs nepasiekia tam tikri visuomenės įsitikinimai, nusistatymai ir labai ilgai egzistuojantys modeliai, susieti su lytimi, amžiumi ir visais kitais niuansais. Tikrai išgirstu, kad trisdešimtmetė jau turėtų turėti ir vyrą, ir šeimą, ir katiną, ir šunį bei žuvyčių.

Aš ir sau, ir visoms sakau, kad visuomenės modeliai neturi daryti mums įtakos. Mes tiesiog turime gyventi sąžiningai, augti. Viskas ateina tada, kada turi ateiti. Aš juk negaliu paspartinti dalykų, negaliu pačiupti žmogaus tiesiog gatvėje. Svarbiausia yra plėsti sąmonę, augti, skaityti, realizuoti save. Yra tiek daug įvairių nepažintų sričių! Jeigu tikrai norisi tylos ir partnerystės – viskas ateis. Aš esu tiesiog vienas iš tų žmonių, kuriems yra primetamos visuomenės normos, bet reikia suprasti, kad tų normų mes galime ir visiškai neatitikti“, – per savo 30-ąjį gimtadienį kalbėjo ji.

Tuo tarpu V. Žalos pavardė žiniasklaidoje mirga tik dėl pasiekimų sporte. Tiesa, kartą lenktynininkas yra dalyvavęs TV laidoje, kurioje pasakojo ne tik apie aistrą automobiliams, bet ir tuometinę antrąją pusę. Visgi ir tuomet V. Žala neslėpė, kad atvirauti apie asmeninį gyvenimą jam ne itin patogu.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.