Kauno centre įamžintos dviejų „Audi“ lenktynės: „medalius“ jau paruošė pareigūnai – Kas vyksta Kaune

Kauno centre įamžintos dviejų „Audi“ lenktynės: „medalius“ jau paruošė pareigūnai per savaitę – 658 greičio viršijimo atvejai

Kauno apskr. VPK nuotr.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, praėjusią savaitę, liepos 26 – rugpjūčio 1 dienomis, toliau tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių (toliau – KET). Per savaitę Kelių patrulių kuopos pareigūnai mobiliaisiais greičio matavimo prietaisais užfiksavo 658 greičio viršijimo atvejus.

Penktadienį 23.25 val. Kaune, Karaliaus Mindaugo pr., kai leistinas greitis siekia 50 km/h greitį, užfiksuoti net du greičio mėgėjai. Automobilių „Audi“ vairuotojai nusprendė palenktyniauti, vienas vairuotojas Karaliaus Mindaugo pr. pralėkė 124 km/h greičiu, kitas – 113 km/h greičiu.

Palenktyniauti nusprendusiems vairuotojams automatiniu būdu suformuoti ir išsiųsti protokolai su administraciniais nurodymais, rašoma Kauno apskr. VPK pranešime žiniasklaidai.

Savaitgalį, liepos 30 – rugpjūčio 1 dienomis, Kauno mieste buvo vykdyta policinė priemonė, skirta neblaiviems vairuotojams ir įvairiems KET pažeidimams išaiškinti. Patikrinus 1550 transporto priemonių, išaiškinti šeši neblaivūs vairuotojai ir penki asmenys, neturintys teisės vairuoti.

Lakstūnai / Kauno apskr. VPK nuotr.

Šeštadienį vienam neblaiviam vairuotojui nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 0,94 prom. Kitam pradedančiajam vairuotojui – 0,15 prom., sekmadienį tokių pažeidėjų buvo daugiau – trims vairuotojams taip pat nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 1,08 prom., 0,57 prom., 0,67 prom.

Dar vienas vairuotojas, kuris vairavo automobilį „Mercedes – Benz“, supratęs, jog pareigūnai tikrina vairuotojų blaivumą, nepakluso policijos pareigūnų raginimams sustoti, tačiau netrukus buvo sulaikytas. Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,33 prom. Maža to, paaiškėjo, jog jis neturi teisęs vairuoti automobilį, nes ji vairuotojui buvo atimta.

Šeštadienio vakarą vykusio reido metu sustabdytas ir dar vienas automobilis, kurio vairuotojas neturėjo teisės vairuoti, nes buvo atimta. Paaiškėjo, kad vyras Kauno mieste ne kartą viršijo leistiną greitį ir vengė atvykti į policiją, todėl pareigūnai surašė protokolus ne tik už vairavimą neturint tam teisės.

Iš viso per savaitę Kelių patrulių kuopos pareigūnai nustatė dešimt neblaivių vairuotojų ir aštuonis dviratininkus. Vienas jų – liepos 31 d. apie 15.45 val. sustabdytas Kėdainių r., Paežerių k. Dviratininkui (g. 1961 m.) nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 3,25 prom. Taip pat per savaitę išaiškinti ir 32 asmenys, kurie vairavo transporto priemones neturėdami tam teisės.

Kauno apskrityje šiais metais žuvo 5 eismo dalyviai (pernai iki rugpjūčio mėnesio pabaigos – 16), dar 379 sužeisti (pernai – 408). Pareigūnai ragina visus eismo dalyvius laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio! Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.