Kaunietė pakraupusi: atidaręs automobilio dureles, vyras pradėjo daužyti mergaitę – Kas vyksta Kaune

Kaunietė pakraupusi: atidaręs automobilio dureles, vyras pradėjo daužyti mergaitę

Asociatyvi / R. Tenio, DELFI nuotr.

Trečiadienį naujienų portalą „Kas vyksta Kaune“ pasiekė mįslingai pasibaigusio agresijos protrūkio liudijimas. Kaunietė sakė pastebėjusi Vilijampolėje smarkiai mušamą mergaitę. Apie įvykį pranešta policijai, tačiau sunkią ranką prieš vaiką pakėlusio vyro nerasta.

Kaip teigė redakcijai laišką atsiuntusi moteris, antradienį, liepos 27 dieną, apie 10.25 val. Raudondvario plente esančioje „Regitra“ automobilių stovėjimo aikštelėje kaunietė pastebėjo, kaip vyras, galimai tėtis, atvėręs galines automobilio durelės ėmė mušti 9-10 metų mergaitę.

„Ne sudavė vienąsyk, o trankė! Stipriai! Kol spėjau iššokti iš savo automobilio ir pribėgti, kita atsitiktinė moteris atitraukė jį nuo vaiko. Vyras pakomentavo, kad mergaitė jį spardė. Kaip? Sėdėdama ant galinės sėdynės kojomis bumbtelėjo priekinę sėdynę? Ir tai jam sukėlė agresiją. Bijau pagalvoti, kas vyksta kasdien“, – pasakojo moteris.

Jos tvirtinimu, automobilyje šalia mergaitės sėdėjo ir apie 4-5 metų berniukas, o dėl įvykio neramu, mat net nėra aišku, ar pareigūnai tinkamai sureagavo į pranešimą.

„Kol skambinome 112, vyras įsėdo į automobilį ir pasišalino. Įvykis užregistruotas. Man neramu, tad susisiekiau su Kauno apskrities VPK, konsultantė informavo, kad negali suteikti duomenų apie įvykį. Aš aiškinu, kad man nereikia duomenų apie įvykį, aš buvau liudininkė ir noriu palikti savo duomenis! Mane patikino, kad jei prireiks, tyrėjas mane susiras pats. Kaip? Jei ji nepasidomėjo plačiau ir neįtraukė mano kontaktų. Pyktis ir nusivylimas teliko. Nežinau, kur kreiptis, jei policijai nerūpi“, – apmaudo neslėpė moteris.

Kaip naujienų portalą „Kas vyksta Kaune“ informavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Vaitkevičienė, liepos 27 dieną, 10.31 val., iš tiesų buvo gautas praeivės pranešimas, jog prieš keletą minučių automobilių stovėjimo aikštelėje automobilyje „Mercedes-Benz“ buvo trenkta nepilnametei.

„Nuvykus pareigūnams minėtas automobilis nei stovėjimo aikštelėje, nei aplinkinėse vietovėse nebuvo rastas. Susisiekus su automobilio savininke ši pareigūnams paaiškino, jog tikrai buvo atvykusi į Kauną laikyti egzaminą, tačiau viena. Pasak jos, nepilnamečių asmenų su ja nebuvo“, – rašoma komentare.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.