Užfiksavo konfliktą V. Krėvės prospekte: moters klyksmai aidėjo toli – Kas vyksta Kaune

Užfiksavo konfliktą V. Krėvės prospekte: moters klyksmai aidėjo toli

Savaitgalį alkoholio galimai padauginę piliečiai triukšmingai santykius aiškinosi V. Krėvės prospekto kiemuose. Liudininkas pasakoja, kad smūgiai kliuvo moteriai – gyventojai iškvietė policiją, tačiau agresyvi kompanija nupėdino savo keliais.

Kaip pasakojo konfliktą užfiksavęs „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas, įtempta situacija V. Krėvės prospekte kilo šeštadienį, apie 20 val. Konfrontacijoje dalyvavo keturi iš pažiūros pažįstami asmenys – trys vyrai ir moteris.

Vaizdo įraše matyti, kad kraujas dėl neaiškių priežasčių užviręs juodai apsirengusiam asmeniui – kiti du vyrai jį tramdo, ragina nusiraminti. Ant žemės sėdinčios moters klausiama, kur raktai, o ši verksmingu balsu atsako juos numetusi kai vyras jai vožė.

Skaitytojo žiniomis, kalbama apie buto raktus, prieš tai buvusių įvykių kaunietis sakė nematęs. Liudininko spėjimu, juodasis vyras buvo gerokai padauginęs alkoholio, pradėjo šokti ir ant savo draugų.

Anot skaitytojo, prieš tai moteris buvo daužoma. Į konflikto vietą buvo atvykę policijos pareigūnai, tačiau ketveriukė, kuri galėjo būti išgėrusi, spėjo išsiskirstyti. Nueinant, agresorius mėgino prisigretinti prie moters, bet ji vyrą atstūmė ir liepė nelįsti.

Policijos suvestinėse šis įvykis nefigūruoja – reikia manyti, V. Krėvės prospekte neradus mušeikų ir nesant nukentėjusiosios skundo, tyrimas pradėtas nebuvo. Tiesa, savaitgalį būta panašių incidentų: šeštadienio naktį du neblaivūs jaunuoliai išskirti Domeikavoje, popiet girtutėlis vyras smurtavo prieš įkaušusią moterį Marių gatvėje.

Pagal Baudžiamojo kodekso 140 str., už fizinio skausmo sukėlimą ar nežymų sveikatos sutrikdymą baudžiama viešaisiais darbais, laisvės apribojimu, areštu arba laisvės atėmimu iki vienerių metų. Atsakomybėn traukiama tik tuo atveju, kai yra nukentėjusio asmens skundas, teisininko pareiškimas arba nustatyti smurto artimoje aplinkoje požymiai.

Čia verta priminti, kad remiantis Administracinių nusižengimų kodekso 484 str., alkoholinių gėrimų gėrimas arba neblaivaus asmens pasirodymas viešosiose vietose užtraukia baudą nuo 20 iki 100 eurų.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.