Laisvės alėjoje „Bolt“ paspirtuku važiavusi mergina parbloškė mažametį – Kas vyksta Kaune

Laisvės alėjoje „Bolt“ paspirtuku važiavusi mergina parbloškė mažametį

„Kas vyksta Kaune“ nuotr.

Šeštadienio popietę Laisvės alėjoje – specialiųjų tarnybų sujudimas. Du policijos ekipažai čia atvyko tirti susidūrimo, kurio metu, pirminiais duomenimis, nukentėjo mažametis. Nelaimė įvyko elektriniu paspirtuku važiavusiai merginai atsitrenkus į vaiką.

Šeštadienį, po 16 val. praeiviai Laisvės alėjoje, ties kino centru „Romuva“ užfiksavo du policijos automobilius ir su pareigūnais bendraujančią mamą. Išsitraukę metrą, policininkai taip pat matavo gatvę.

Kauniečiai įvykio vietoje pasiaiškino, kad Laisvės alėjoje dviratuku važiavo mažas vaikas, kai į jį atsitrenkė „Bolt“ elektriniu paspirtuku judėjusi mergina. Anot skaitytojų, ratuoti eismo dalyviai judėjo ne dviračių taku.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) budėtojas „Kas vyksta Kaune“ informavo, kad pranešimas apie incidentą Laisvės alėjoje gautas 15.24 val.

Policijos duomenimis, paspirtuku važiavusi apie 21-erių mergina kliudė trejų metų amžiaus vaiką. Nukentėjusysis su tėvu išvažiavo į gydymo įstaigą, o pareigūnai su mama ir paspirtuko vairuotoja aiškinasi įvykio aplinkybes.

Kauno greitosios medicinos pagalbos stoties pamainos vyresnioji gydytoja „Kas vyksta Kaune“ patvirtino, kad medikai gavo iškvietimą Laisvės alėjoje. Mažametis, kuriam sumuštas kelis, pristatytas į Kauno klinikas.

Anot budinčio pareigūno, teisinės nelaimės pasekmės priklausys nuo vaiko sveikatos sutrikdymo lygio, kokius sužalojimus mažamečiui nustatys medikai, tačiau iš greitosios pagalbos informacijos panašu, kad smarkių sužeidimų nelaimėlis išvengė.

Be to, slogią nuotaiką incidento dalyviams neabejotinai praskaidrino alėja žygiavęs bernvakario dalyviai, persirengę Šreku, Žmogumi-voru ir kitais spalvingais personažais.

Kaip balandžio pabaigoje pranešė Kauno savivaldybė, siekiant išvengti kaip tik tokių nelaimių, Laisvės alėja kelio ženklais padalyta į dvi zonas. Einant nuo Senamiesčio soboro link, dešinioji alėjos pusė ir vidurinė dalis skirta tik pėstiesiems, tuo metu kairioji pusė – mišriam judėjimui, čia privalo išsitekti tiek ratuoti, tiek batuoti miestiečiai.

Kauno apskrities VPK Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Vaitkevičienė priminė, kad Laisvės alėjos mišraus eismo take dviratininkai ir paspirtukininkai privalo duoti kelią pėstiesiems, neturi jiems trukdyti ar kelti pavojaus. Pro pat pėsčiąjį leidžiama važiuoti tik tokiu greičiu, kuris yra artimas pėsčiojo judėjimo greičiui (3–7 km/val.), paliekant praeiviams pakankamą tarpą iš vieno ar kito šono.

Kauno apskrities VPK duomenimis, praėjusiais metais eismo įvykiuose mieste iš viso buvo sužeisti 364 asmenys, iš jų 39 – dviračių vairuotojai. Taip pat nukentėjo 6 elektrinių paspirtukų vairuotojai ir vienas šios transporto priemonės keleivis.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.