Su A. Saboniu susitikusi I. Šimonytė: ieškosime galimybių olimpinę atranką Kaune organizuoti su žiūrovais - Kas vyksta Kaune

Su A. Saboniu susitikusi I. Šimonytė: ieškosime galimybių olimpinę atranką Kaune organizuoti su žiūrovais

LRV nuotr.

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė susitiko su Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentu Arvydu Saboniu ir federacijos generaliniu sekretoriumi Mindaugu Špoku. Susitikimo metu aptarti pasirengimo Tokijo Olimpinių žaidynių atrankos turnyrui klausimai.

„Tikimės, jog atrankos turnyras vyks sklandžiai, o Lietuvos rinktinė džiugins mus svarbiomis pergalėmis ir iškovos kelialapį į Tokijo Olimpines žaidynes. Su krepšinio federacijos vadovais sutarėme, kad ieškosime galimybių suorganizuoti šį tarptautinį turnyrą, kaip pilotinį – saugų renginį su žiūrovais“, – pranešime teigė premjerė.

Birželio 29 – liepos 4 d. Kaune vyks olimpinės atrankos varžybos, kuriose Lietuvos krepšinio rinktinė sieks iškovoti teisę dalyvauti šiais metais vykstančioje olimpiadoje. Olimpiniame atrankos turnyre Kaune be Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės, varžysis Pietų Korėjos, Venesuelos, Lenkijos, Slovėnijos ir Angolos rinktinės.

Olimpinės atrankos turnyrai taip pat vyks Serbijoje, Kanadoje ir Kroatijoje, dėl keturių kelialapių iš viso varžysis 24 komandos. Šiuo metu į Tokijo olimpinių žaidynių vyrų krepšinio turnyrą kelialapius yra iškovojusios 8 rinktinės – šeimininkė Japonija, JAV, Argentina, Ispanija, Prancūzija, Australija, Nigerija ir Iranas.

Pokalbio metu taip pat aptarti krepšinio bendruomenės iššūkiai, kilę dėl COVID-19 pandemijos ir LKF nuveikti darbai.

LKF vienija 135 juridinių narių, 18 tūkstančių licencijuotų krepšininkų, turi 56 krepšinio mokyklas. LKF taip pat vienija savarankiškas krepšinio lygas LKL, Nacionalinę krepšinio lygą, Lietuvos moterų krepšinio lygą, Lietuvos studentų krepšinio lygą ir kitas.

Tokijo olimpinės žaidynės vyks liepos 23 – rugpjūčio 8 dienomis.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA