„Kaunas Jazz“ ruošia siurprizą: saksofono ir pianino garsai netikėtai suskambės ant vieno Kauno stogo – Kas vyksta Kaune

„Kaunas Jazz“ ruošia siurprizą: saksofono ir pianino garsai netikėtai suskambės ant vieno Kauno stogo

„Kestutis Vaiginis Music“, LMIC / V. Dranginio nuotr.

Penktadienį, minint tarptautinę džiazo dieną, vyks netikėtas festivalio „Kaunas Jazz“ koncertas ant vieno Kauno stogo. Tiesa, ant kurio – neskelbiama, tad einantieji pro šalį bus netikėtai pradžiuginti saksofonininko Kęstučio Vaiginio ir pianisto Dmitrijaus Golovanovo duetu. Koncertą nuotoliniu būdu stebėti kviečiama „Kaunas Jazz“ ir portalo „Kas vyksta Kaune“ feisbuko puslapiuose.

Tarptautinis džiazo festivalis „Kaunas Jazz“ balandžio pabaigoje gausų klausytojų būrį į koncertus planavo pakviesti jau 31-ąjį kartą, tačiau pandemija antrus metus iš eilės pakoregavo planus ir didieji renginiai buvo nukelti į liepos mėnesį.

„Kauniečius ir miesto svečius tarptautinę UNESCO džiazo dieną nustebinsime koncertu ant stogo. Vieta iš anksto neskelbiama dėl karantino ribojimų, tad kviečiame stebėti koncertą nuotoliniu būdu. Na, o keliaujantieji pro šalį bus nelauktai pradžiuginti įspūdingomis saksofono ir pianino melodijomis. Koncertą geriau išgirsti ir pamatyti padės kolonėlės bei ekranas. Tad, penktadienį, 18 val. kviečiame atidžiau klausytis miesto garsų“, – ragino „Kaunas Jazz“ festivalio meno vadovė Indrė Jučaitė-Sarneckienė.

Pasak pianisto D. Golovanovo, ant stogų jam koncertuoti tenka nedažnai, tad šis kartas bus išskirtinis. Muzikantas ant stogo gros elektriniu pianinu.

„Džiazas – tai muzika, gimstanti „čia ir dabar“. Jos išskirtinumas ir didžiausia vertybė slypi kūrybiniame procese, atlikimo momente. Labai džiaugiuosi, kad po pusės metų tylos, džiazo muzikantai ir vėl gali dalintis savo muzika bei pakrauti savo kūrybines ,,baterijas” klausytojų energija!“ – sakė pianistas D. Golovanovas.

Didžiausias džiazo festivalis Lietuvoje „Kaunas Jazz“ kasmet vyksta nuo 1991 metų, jo sumanytojas – Jonas Jučas. Festivalio koncertai rengiami ne tik Kaune, bet ir kituose šalies miestuose. „Kaunas Jazz“ siekia pristatyti geriausius pasaulinės džiazo muzikos atlikėjus bei projektus.

Daugiau informacijos apie festivalį rasite čia.

Tiesioginę koncerto transliaciją šį penktadienį, 18 val., stebėkite „Kas vyksta Kaune“ feisbuko puslapyje.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.