Prie įprasto ritmo sugrįžtanti „Mega“ dirbs ir savaitgaliais – Kas vyksta Kaune

Prie įprasto ritmo sugrįžtanti „Mega“ dirbs ir savaitgaliais

Parduotuvės prekybos centruose per karantiną
R. Tenio nuotr.

Po ilgesnės nei keturių mėnesių pertraukos duris savo lankytojams ir vėl atvėrė visos prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ įsikūrusios parduotuvės bei paslaugų vietos. Kaip nurodoma „Megos“ pranešime, čia užsukę lankytojai ras ne tik jau pamėgtus, bet ir naujus prekės ženklus. „Megos“ valdytojai atkreipia dėmesį, kad, laikantis LR Vyriausybės nurodymų, parduotuvės dirbs darbo dienomis ir savaitgaliais, o prekybos centro darbo laikas bus pailgintas.

„Karantino laikotarpiu didelė dalis veiklos negalėjusių vykdyti prekybininkų ieškojo galimybių keisti veiklos modelį – vieni virto prekių atsiėmimo punktais, kiti organizavo elektroninę prekybą ar priimdavo užsakymus telefonu, treti vykdė plėtrą ir stiprino savo pozicijas atidarydami naujus pardavimo taškus. Džiaugiamės, kad prekybos ir laisvalaikio centras „Mega“ po priverstinės pertraukos duris atveria atsinaujinęs ir savo lankytojams pristato keliolika naujų prekės ženklų, išplėsiančių prekių ir paslaugų asortimentą“, – pranešime cituojama PLC „Mega“ valdančios bendrovės „Baltic RED“ generalinio direktoriaus pavaduotoja Ieva Goštautaitė-Gedutė.

PLC „Mega“ įsikūrė tokie nauji prekių ženklai kaip „Aromama“, „Krispo“, „Manilla“, „Batanica“, „Bižu by You“, „Pankera“, „Rovana“, „400 g“. Taip pat lankytojai galės užsukti į atsidariusias kavines „Crazy Bubble“ ir „Vero Cafe“. Netrukus čia duris atvers ir pirmoji „Newmood“ parduotuvė Kaune bei „Membershop“ prekių atsiėmimo punktas.

Atidarytos parduotuvės prekybos centruose

Pasak I. Goštautaitės-Gedutės, nors didžioji dalis prekybos centre įsikūrusių parduotuvių dirbs darbo dienomis, savaitgaliais duris taip pat atvers net 54 prekybos ir paslaugų operatoriai, o pirkėjų patogumui bendras prekybos centro darbo laikas bus pailgintas.

„Gavę leidimą atverti visas prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ įsikūrusių parduotuvių duris, priėmėme sprendimą grąžinti įprastą darbo laiką ir lankytojus aptarnauti nuo 10 iki 21 val. Ilgesnis darbo laikas leis pirkėjams pasirinkti jiems patogų apsipirkimo metą, pirkėjų srautai pasiskirstys, išvengsime didesnių pirkėjų srautų vienu metu ir užtikrinsime maksimalų saugumą.

Taip pat norime priminti savo lankytojams, kad iki šiol savaitgaliais jau veikusios prekybos ir paslaugų vietos ir toliau tai darys – savaitgaliais bus galima apsipirkti vaistinėse, pirmo būtinumo prekėmis prekiaujančiose maisto, optikos, ortopedijos, veterinarijos parduotuvėse, taip pat didžiosiose drabužių, elektronikos, namų apyvokos, sporto prekių parduotuvėse, kurios turi atskirus įėjimus iš lauko. Visų jų darbo laikas taip pat bus nuo 10 iki 21 val.“ – sako I. Goštautaitė-Gedutė.

Parduotuvės prekybos centruose per karantiną

Prekybos centro „Mega“ valdytojai teigia užtikrinantys, kad prekybos centre darbas būtų atnaujintas laikantis visų reikalaujamų saugumo priemonių, tarp jų – ir didesnio vienam pirkėjui tenkančio ploto reikalavimo. Tai padaryti esą nėra sudėtinga, nes prekybos centre įrengta lankytojų srautą skaičiuojanti sistema.

Atskirose parduotuvėse pirkėjų srautus stebi pats parduotuvių personalas, prireikus jiems į pagalbą yra pasirengę ateiti apsaugos darbuotojai. Vertinant keleto pirmųjų veiklos dienų darbą, šiuo metu „Megoje“ vienam lankytojui tenka apie 100 kv. m ploto.

Siekiant išvengti galimo pirkėjų susibūrimo vienoje vietoje ir padėti išlaikyti rekomenduojamą fizinį atstumą, sudaryta galimybė prekybos centro lankytojams naudotis visais įėjimais į prekybos centrą. Pačiame prekybos centre transliuojami informaciniai pranešimai, primenantys laikytis saugaus atstumo, tinkamai dėvėti kaukes, nesibūriuoti. Medicininių kaukių neturintiems lankytojams jos suteikiamos nemokamai.

Pranešime taip pat pažymima, kad PLC „Mega“ sistemingai dezinfekuojami visi liečiami paviršiai, bendrose erdvėse ir prie įėjimo į kiekvieną prekybos ar paslaugų vietą galima rasti dezinfekcinio skysčio ir kitų higienos priemonių, oro ventiliavimo sistema dirba maksimaliu režimu ir iš lauko į prekybos centro vidų tiekia šviežią orą.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.