Prie „Lietuvos pašto“ nusidriekusios eilės sulaukė ministerijos dėmesio – Kas vyksta Kaune

Prie „Lietuvos pašto“ nusidriekusios eilės sulaukė ministerijos dėmesio

Kas vyksta Kaune, BNS inf. 2021/04/17 12:39
Skaitytojų nuotr. / „Kas vyksta Kaune“ montažas

Valstybės valdomas Lietuvos paštas nebuvo tinkamai pasirengęs išaugusių siuntų srautui ir nepaisant pastaruoju metu pagerėjusios padėties, situacija įmonėje vis dar netenkina, sako susisiekimo ministras Marius Skuodis.

„Tikrai netenkina. (…) Įtampos yra labai daug ir nusivylimo yra daug, aš tikrai pats asmeniškai labai apgailestauju. Su paštu mes kalbamės nuolat, labai rimtos užduotys iškeltos ir Lietuvos pašto valdybai, nes vis dėlto ministerija tiesiogiai įmonės nevaldo. Penktadienį turėsiu asmeniškai susitikimą su valdyba įvertinti, kaip susitvarkyta su situacija“, – ketvirtadienį Žinių radijui sakė M. Skuodis.

„Faktas, kad paštas tos rizikingos situacijos ir srautų skaičiaus labai stipriai išaugusio nesuvaldė. Ir tą reikia pripažinti“, – pridūrė jis.

Pasak ministro, paskutiniais duomenimis Lietuvos paštas jau yra išskirstęs iki balandžio gautas tinkamai adresuotas siuntas iš užsienio, tačiau išlieka netinkamai adresuotų siuntų problema.

„Tikrai mes matome problemą, kad didelė dalis siuntų yra su netinkamai užrašytais adresais. Klausimas, ką reiškia netinkami, ką turėtume keisti? Tam tikrų atvejų yra pernelyg daug (…) Reikia pasidaryti išvadas, kad ši situacija nepasikartotų. Tai yra labai svarbu“, – aiškino M. Skuodis.

Lietuvos paštas teigia per pirmąjį ketvirtį išskirstęs daugiau nei 14 mln. siuntinių ir laiškų – 45 proc. daugiau nei prieš metus, vien užsienių siuntų srautas buvo 32 proc. didesnis, didžioji jo dalis – apie 70 proc. – keliauja iš Kinijos.

Pasak įmonės, visų siuntų apdorojimas vyksta sklandžiai, išskyrus pavienius atvejus.

Primename, kad kauniečiai jau ne vieną kartą stebėjosi, kad Kaune prie „Lietuvos pašto“ nusidriekia eilės, kuriose gyventojai praleidžia net po kelias valandas. Praėjusį savaitgalį kauniečiai neslėpė pasipiktinimo, jog V. Krėvės pr. esančiame skyriuje atsiimant svarbias siuntas reikia laukti labai ilgai ir ši bėda negerėja jau kuris laikas.

Panašia situacija kauniečiai dalijosi ir P. Lukšio gatvėje esančiame pašto skyriuje, kur pirmadienį apie 18 val. vakaro prie pašto skyriaus vis dar formavosi įspūdingos eilės.

„Lietuvos paštas“ praėjusią savaitę portalui pateikė komentarą dėl besiformuojančių eilių – bendrovės Komunikacijos departamento vadovė Ugnė Bartašiūtė pirmiausia klientų atsiprašė už nepatogumus ir dėkojo už kantrybę.

Anot jos, eiles prie pašto skyrių lemia keli aspektai – karantino ribojimai ir didesni nei įprasta siuntų kiekiai. Pirma, pašto skyriuose dėl karantino ribojimų viduje gali būti mažiau klientų nei įprastai, todėl susidaro laukiančių lauke eilė. Visi skyriai dirba pilnu pajėgumu, kai kuriuose darbo valandos net prailgintos, aptarnaujama tiek žmonių, kiek leidžia taisyklės. Antra, fiksuojami rekordiniai siuntų skaičiai – šiuo metu jie vis dar panašūs kaip kalėdiniu laikotarpiu, o tai tiesiogiai susiję su klientų srautu pašto skyriuose – kuo daugiau siuntų, tuo daugiau klientų.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.