Laisvės alėjoje paspirtuko partrenkto šuniuko savininkė: saugokite mažuosius, nes gali atsitikti baisi nelaimė – Kas vyksta Kaune

Laisvės alėjoje paspirtuko partrenkto šuniuko savininkė: saugokite mažuosius, nes gali atsitikti baisi nelaimė

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Į „Kas vyksta Kaune“ redakciją kreipėsi kaunietė su pamokančia istorija visiems turintiems mažus vaikus ar gyvūnėlius. Vieną dieną išėjus pasivaikščioti su savo šuniuku galvojo, kad jo neteko, kada jį partrenkė paspirtukininkas.

Kaip pasakojo moteris, incidentas įvyko šeštadienį, Laisvės alėjoje.

„Kovo 27 d., kadangi buvo saulėta diena, geras oras, nusprendėme su vyru pasiimti šuniuką ir pasivaikščioti Laisvės alėjoje. Visas įvykis vyko apie 200 m. už fontano prieš Soborą“ – pasakojimą pradėjo skaitytoja.

Anot kaunietės, ji net nepastebėjo, kaip greitai riedantis paspirtukas atsitrenkė į gyvūną.

„Tobis vaikščiojo prie gėlių, pajutau smūgį – elektrinis paspirtukas iš rankų išplėšė pavadėlį. Atsisukau į dešinę pusę, pamačiau savo šuniuką kūlversčiais besiriedantį kokius 10 kartų“, – įvykio eigą apibūdino skaitytoja.

Kaip toliau pasakojo moteris, kol ją buvo ištikęs šokas, jos vyras nubėgo pažiūrėti ar šuo išliko gyvas. Vyras, kaip ir kelios aplinkinės moterys, nepagailėjo piktų žodžių paspirtukininkui dėl jo aplaidumo. Tiesa, pastarasis ilgai neužsibuvo ir greitai pajudėjo savais keliais.

„Pabrėšiu tai, jog paspirtukininkas nevažiavo jam skirtu dviračiu taku, o važiavo ten, kur vaikšto žmonės“ – pabrėžė skaitytoja.

Laimei, šuniukas liko sveikas. Keli įvykio liudininkai neliko abejingi ir bandė paguosti kaunietę.

„Atsisėdusi nepažįstama moteris mane labai guodė ir palaikė, labai jai dėkoju, nes galvojau, kad iš streso net nualpsiu“, – dėkojo ji.

Jeigu ši istorija turi kokią pamoką, pasak kaunietės, tai būtų ta, kad reikia visada išlikti budriais, ypač esant su mažesniais vaikais ar gyvūnais.

„Norim visus perspėti, kad šuniukus laikytų ant trumpo pavadėlio, taip pat saugotų ir mažus vaikus, kurie važinėja dviratukais, nes gali atsitikti baisi nelaimė. Ačiū Dievui, šį kartą mums pasibaigė dar ganėtinai laimingai“, – džiaugėsi skaitytoja.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA