Žinomos Kauno teisininkės A. Ručienės namus tvarko samdyti žmonės, o dukras augino auklės – Kas vyksta Kaune
KAUNO KALĖDŲ RADIJAS:

Žinomos Kauno teisininkės A. Ručienės namus tvarko samdyti žmonės, o dukras augino auklės

delfi.lt 2021/03/22 22:42
A. Ručienė / DELFI nuotr.

Advokatė, buvusi Kauno savivaldybės politikė Aušra Ručienė, pasiturinčio verslininko Rimo Antano Ručio žmona pripažįsta, kad karjera jos gyvenime yra svarbiausia. Moteris daugelį šokiruoja atvirai sakydama niekada neturėjusi ir neturinti buities, jos namus sutvarko samdytas personalas, o savo dvi dukras patikėjo užauginti auklėms.

„Tėvai mane augino taip, kad skaityčiau knygas, mokyčiausi, o grindis šluoti ir indus plauti gali kiti. Tą patį skiepijau ir savo dukroms“, – sako advokatė. Moteris neslepia – teisė yra vyrų pasaulis ir jame vietą reikėjo išsikovoti kur kas sunkesniu darbu nei tenka vyrams.

„Daugelis pamatę mane teismo salėje galvoja, ką čia šita dama raudonomis lūpomis, dėvinti sijonėlį ir avinti aukštakulnius, sugeba. Bet aš leidžiu jiems taip galvoti“, – pirmadienio vakarą TV laidoje „Nuo… Iki…“ pasakojo A. Ručienė.

Nepriekaištingos išvaizdos moteris sako kas rytą bent po valandą praleidžianti prie veidrodžio ir niekada neišeinanti iš namų be makiažo: „Mėgstu prabangius kvepalus, gražius drabužius, daug investuoju į savo išvaizdą.“

Aušra juokiasi, kad nemėgsta sporto, o figūrą jai padeda išsaugoti aukštakulniai. Juos ji avi kas dieną: „Tai yra mano aerobika, fitnesas ir sporto salė viename. Aukštakulniai priverčia išsitiesti, o palaksčius su jais visą dieną jautiesi it po geros treniruotės.“

Avint aukštakulnius ir prabangius kostiumėlius advokatei ne kartą teko važiuoti į kriminalinių nusikaltimų vietas. Tiesa, tuomet ji dar dirbo prokurore.

„Buvo laikai, kai prokurorai turėdavo važiuoti į nusikaltimo vietas, tad ne kartą avėdama aukštakulnius klampojau po purvynus, o kartą netgi lipau traukti paskenduolio“, – pasakoja moteris.

Tuomet atvykus į nusikaltimo vietą ten buvę pareigūnai atėjus laikui iškelti paskenduolį tiesiog pasišalino, tad Aušra su savo padėjėju patys traukė paskenduolį ir nešė jį į krantą: „Paskenduolis buvo jau išpurtęs, bet ką daryti? Toks darbas, toks gyvenimas.“

Išvaizdi moteris dažnai tituluojama nusikalstamo pasaulio veikėjų advokate, kurį gynė Kamuolinių gaujos narius, į teisėjų korupcijos skandalą įsipainiojusius veikėjus, seksualiniu priekabiavimu kaltintą buvusį Seimo narį Kęstutį Pūką ir kitus ne ką mažiau skandalingus asmenis.

„Aš neskirstau žmonių į gerus ir blogus. Man visi yra klientai, darbe neturiu jokių emocijų“ , – apie savo kontraversiškus klientus sako A. Ručienė. Tačiau advokatė neslepia, kad vis dėlto ji visuomet nešiojasi ginklą, kuriuo galėtų apsiginti nuo pavojingų žmonių – tokių advokatės darbe apstu.

Paklausta, kodėl apskritai pasirinko tokią sudėtingą karjerą, moteris sako, kad dirba, nes nenori būti priklausoma nuo vyro. Ji savo klientų rate matė daug skaudžių skyrybų, kuomet vyrų išlaikomos moterys lieka prie suskilusios geldos.

„Aš dirbu tam, kad nebūčiau priklausoma nuo vyro ir galėčiau nusipirkti viską, ko man reikia ir nereikėtų prašinėti. Mane prašinėjimas žemintų“, – teigia žinoma advokatė.

Partijos Tvarka ir teisingumas narė. 2011–2015 m. A. Ručienė buvo Kauno miesto savivaldybės tarybos narė, taip pat priklausė pernai likviduotai partijai „Tvarka ir teisingumas“, su kuria 2015 m. kandidatavo į Kauno merus.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA