Informacijos apie V. Neverdauską paneigimas – Kas vyksta Kaune

Informacijos apie V. Neverdauską paneigimas

Asociatyvi / E. Šostakaitės nuotr.

2018 m. vasario 7 d. portale „Kas vyksta Kaune“ buvo perpublikuotas DELFI straipsnis „Buvusiam „Ūkininko patarėjo“ vadovui pateiktas ieškinys“, kuriame paskelbta dalis informacijos neatitinka tikrovės.

Įsiteisėjusiu Kauno apygardos teismo 2019 m. gruodžio 16 d. sprendimu nustatyta, kad 2018 m. vasario 7 d. naujienų portale DELFI paskelbtame straipsnyje „Buvusiam „Ūkininko patarėjo“ vadovui pateiktas ieškinys“, kuriuo 2018 m. vasario 7 d. pasidalijo ir portalas „Kas vyksta Kaune“, šie teiginiai neatitinka tikrovės ir žemina Vytenio Neverdausko garbę ir orumą:

„Pasikeitus „Ūkininko patarėjo“ valdybai ir direktoriui buvo pastebėta, kad daugelį metų ši įmonė buvo galimai virtusi asmeninių V. Neverdausko interesų tenkinimo šaltiniu – „Ūkininko patarėjas“ be jokio pagrindo, su buvusio direktoriaus V. Neverdausko parašu jam išmokėdavo dešimtis tūkstančių eurų už neva tai atliktus autorinius darbus.

Be to, buvo pastebėta, kad nors tam tikri „Ūkininko patarėjo“ leidiniai ilgą laiką (daugiau nei 3 metus) buvo nuostolingi, V. Neverdauskas tokių leidinių leidybos nenutraukė, nesiėmė jokių veiksmų tokių nuostolių atsiradimui pažaboti.

Nurodoma, kad bendrovė buvo valdoma itin neūkiškai. Bendrovė iš buvusiojo vadovo V. Neverdausko teisme tikisi prisiteisti daugiau nei 500 000 Eur vien už nuostolius, padarytus bendrovei per paskutinius trejus metus.“

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA