Policija apie kontrolės postus savaitgalį: užvers kurortinius miestus, bus daugiau netikėtumo – Kas vyksta Kaune

Policija apie kontrolės postus savaitgalį: užvers kurortinius miestus, bus daugiau netikėtumo

ELTA 2021/01/08 12:20
Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Policijos departamento atstovo Ramūno Matonio teigimu, pasibaigus šventiniam laikotarpiui policija apgręžia mažiau be svarios priežasties patekti ne į savo gyvenamąją savivaldybę bandančių vairuotojų. Visgi Policijos departamento atstovas akcentuoja, kad šio savaitgalio metu judėjimo kontrolė ir toliau bus intensyviai vykdoma, savivaldybėse bus steigiami tiek mobilūs, tiek stacionarūs kontrolės postai, o kurortiniai miestai bus užtverti.

Policijos departamento atstovas atkreipia dėmesį, kad nors per pastarąsias keturias dienas, lyginant su šventiniu laikotarpiu, buvo fiksuojamas mažesnis skaičius apsuktų transporto priemonių, tačiau surašomas didesnis skaičius protokolų.

„Per keturias dienas apsukti 1235 vairuotojai, kontroliuojant judėjimą tarp savivaldybių užfiksuotas 131 pažeidimas“, – Eltai sakė jis.

R. Matonio teigimu, savaitgalį organizuojant judėjimo kontrolę ir toliau bus daugiau netikėtumo, bus labiau gilinamasi į priežastis aiškinantis, ką asmuo, atvažiavęs ne į savo gyvenamąją savivaldybę, veikia.

Policijos departamento atstovas informuoja, kad savaitgalį kai kuriose savivaldybėse taip pat bus įrengti ir stacionarūs kontrolės postai, o kurortiniai miestai, jo teigimu, bus užtverti.

„Savaitgalį bus daugiau ir stacionarių kontrolės postų, bus tikrai užtverti įvažiavimai į pajūrio zoną ir kurortinius miestus. Tai turbūt turėtume iškart perspėti, kad gyventojai net nebandytų važiuoti, nes teks apsisukt ir grįžti atgal. Postai gali būti ir prie kitų miestų tiek išvažiuojant, tiek įvažiuojant“, – pranešė jis.

Policijos departamento atstovas taip pat informuoja, kad per pastarąsias keturias dienas iš viso užfiksuota 700 karantino pažeidimų.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA