Netoli Karmėlavos apvirto degalus gabenęs vilkikas (papildyta) - Kas vyksta Kaune

Netoli Karmėlavos apvirto degalus gabenęs vilkikas (papildyta)

E. Šostakaitės nuotr.

Trečiadienio popietę „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė vaizdo medžiaga, kurioje užfiksuotos šalikelėje besiburiuojančios specialiosios tarnybos. Kaip paaiškėjo vėliau, A6 kelyje tarp Išorų ir Karmėlavos apvirto degalus gabenęs vilkikas.

„Kas čia per susibūrimas? Tarp Karmėlavos ir Išorų?“, – teiravosi vaizdo medžiagą atsiuntęs skaitytojas.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ nurodė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budintis pareigūnas, A6 kelyje apie 14.37 val. nuo kelio nuvažiavo vilkikas. Pareigūno teigimu, eismo įvykio metu niekas nenukentėjo.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Vyresniosios specialistės Džiugintos Vaitkevičienės teigu, A6 kelyje apvirto 12 tonų dyzelinio kuro vežęs vilkikas.

Kelio ruože tarp Karmėlavos ir Išorų vyksta vilkiko atvertimo ir besiliejančio kuro stabdymo darbai. Pasak Dž. Vaitkevičienės, teka Šešuvos upė, baiminamasi, kad besiliejantis kuras neužterštų vandens.

Papildyta 16.31 val.

Pirminiais duomenimis, vilkikui sprogo padanga. Kaip įvykio vietoje teigė Aplinkos apsaugos atstovai, iki Šešuvos upės kuras nespėjo nutekėti. Specialistų manymu, iš vilkiko išbėgo apie 1 toną dyzelino.

„Upė apsaugoma užtveriamosiomis bonomis absorbuojančiomis, kad nepatektų teršalai į vandenį, į gruntą“, – BNS sakė ugniagesių atstovė.

Civilinės saugos specialistai iš Kauno rajono savivaldybės gavo pjuvenų teršalams surinkti, ieškomas keltuvas, kuris atverstų cisterną.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA