Netoli Karmėlavos apvirto degalus gabenęs vilkikas (papildyta)

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Trečiadienio popietę „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė vaizdo medžiaga, kurioje užfiksuotos šalikelėje besiburiuojančios specialiosios tarnybos. Kaip paaiškėjo vėliau, A6 kelyje tarp Išorų ir Karmėlavos apvirto degalus gabenęs vilkikas.

„Kas čia per susibūrimas? Tarp Karmėlavos ir Išorų?“, – teiravosi vaizdo medžiagą atsiuntęs skaitytojas.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ nurodė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budintis pareigūnas, A6 kelyje apie 14.37 val. nuo kelio nuvažiavo vilkikas. Pareigūno teigimu, eismo įvykio metu niekas nenukentėjo.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Vyresniosios specialistės Džiugintos Vaitkevičienės teigu, A6 kelyje apvirto 12 tonų dyzelinio kuro vežęs vilkikas.

Kelio ruože tarp Karmėlavos ir Išorų vyksta vilkiko atvertimo ir besiliejančio kuro stabdymo darbai. Pasak Dž. Vaitkevičienės, teka Šešuvos upė, baiminamasi, kad besiliejantis kuras neužterštų vandens.

Papildyta 16.31 val.

Pirminiais duomenimis, vilkikui sprogo padanga. Kaip įvykio vietoje teigė Aplinkos apsaugos atstovai, iki Šešuvos upės kuras nespėjo nutekėti. Specialistų manymu, iš vilkiko išbėgo apie 1 toną dyzelino.

„Upė apsaugoma užtveriamosiomis bonomis absorbuojančiomis, kad nepatektų teršalai į vandenį, į gruntą“, – BNS sakė ugniagesių atstovė.

Civilinės saugos specialistai iš Kauno rajono savivaldybės gavo pjuvenų teršalams surinkti, ieškomas keltuvas, kuris atverstų cisterną.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Triukšmautojams ateina sunkūs laikai: planuose didesnės baudos ir veiklų ribojimas

Advokatė atsako: pora butą pirko uošvienės vardu, o dabar gali tapti benamiais

Keičiasi artimųjų lankymo tvarka: registracija, kaukės ir koronaviruso ligonių lankymas

Skaitytojai stebisi: atveskite savo vaikus pažaisti į „saugiausią“ aikštelę Kaune

Socialiniuose tinkluose plinta A. Verygą pašiepianti nuotrauka

S. Skvernelis pakomentavo kalbas apie spalio 16-ąją įvedamą karantiną

Liūties nebuvo, bet Kaunas skęsta

Gastrolės tęsiasi: ieškoma prieš dvi savaites Kaune dingusi keturiolikmetė

Koreguojama atvykimo į Lietuvą tvarka

A. Veryga ragina farmacininkus sumažinti vaistų kainas