Koronavirusas plinta „Maximos“ prekybos tinkle: Kaune užfiksuotas dar vienas atvejis – Kas vyksta Kaune

Koronavirusas plinta „Maximos“ prekybos tinkle: Kaune užfiksuotas dar vienas atvejis

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Trečiadienį, rugpjūčio 5 d., bendrovėje „Maxima LT“ patvirtinti du nauji korona viruso atvejai. COVID-19 diagnozuotas antrai Panevėžyje, Klaipėdos g. 92, veikiančios parduotuvės darbuotojai anksčiau turėjusiai artimą kontaktą su kita virusu šiuo metu sergančia šios parduotuvės darbuotoja. Kitas korona viruso atvejis diagnozuotas Kaune, V. Krėvės pr. 14B, esančios „Maxima XX“ darbuotojai. Nuo liepos 15 d. ši darbuotoja atostogavo ir nuo to laiko parduotuvėje, kurioje dirba, nesilankė.

„Apgailestaujame, kad korona virusas buvo nustatyta dar dviems mūsų darbuotojoms. Su susirgusiomis, dabar saviizoliacijoje esančiomis mūsų kolegėmis, palaikome nuolatinį ryšį, jos sveiksta namuose, rašoma „Maximos“ pranešime žiniasklaidai.

Tokioje situacijoje primename, jog mūsų darbuotojai yra apdrausti specialiu draudimu nuo koronaviruso. Susirgus COVID-19 infekcija ir gydantis ligoninėje, išmokas gaus dabartiniai bei naujai „Maximoje“ įsidarbinsiantys asmenys“, – informuoja Ernesta Dapkienė, prekybos tinklo „Maxima“ komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorė.

Panevėžio parduotuvėje „Maxima XX“ dirbanti darbuotoja paskutinį kartą darbe lankėsi rugpjūčio 1 d. Tądien, sužinojus apie kitai tos pačios parduotuvės darbuotojai diagnozuotą COVID-19, ji ir dar septyni darbuotojai, galimai turėję kontaktą su sergančiąją, buvo išleisti namo saviizoliacijai. Šiems darbuotojams buvo atlikti testai dėl korona viruso. Septynių saviizoliacijoje esančių darbuotojų rezultatai buvo neigiami, šios darbuotojos – teigiamas.

Pasak E. Dapkienės, rugpjūčio 5 dieną gavus informaciją, jog COVID-19 nustatytas dar vienai Panevėžyje, Klaipėdos g. 92, esančios „Maxima XX“ darbuotojai, buvo išsiaiškinta, kad šiuo metu saviizoliacijoje esanti darbuotoja kontaktą turėjo tik su tais pačiais darbuotojais, kurie šiuo metu jau yra saviizoliacijoje.

Teigiamas testo dėl COVID-19 rezultatas šiandien taip pat buvo nustatytas Kaune, V. Krėvės pr. 14B, esančios „Maxima XX“ darbuotojai. Anksčiau ji artimai bendravo su savo šeimos nare, Kaune, Pramonės pr. 29, veikiančios parduotuvės „Maxima XXX“ darbuotoja, kuriai korona virusas buvo patvirtintas rugpjūčio 2 d. Susirgusi „Maximos XX“ V. Krėvės pr. darbuotoja nuo liepos 15 d. iki dabar atostogavo ir darbe nesilankė, kontakto su kitais savo kolegomis neturėjo.

Iki šiol dėl koronaviruso yra ištirti 486 prekybos tinklo „Maxima“ darbuotojai: 457 testai buvo neigiami, 16 – teigiamų. Septyni darbuotojai jau yra pasveikę. Izoliuoti dėl kontakto su sergančiais COVID-19 – devyni. Šiuo metu trylikos darbuotojų testų atsakymų dar laukiama, keturi iš jų yra užsiregistravę profilaktikos tikslais, kuomet savivaldybės organizuoja profilaktinius tyrimus.

Primename, jog pirmadienį „Maxima“ paskelbė apie kitą nustatytą atvejį Vaišvydoje esančioje parduotuvėje.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA