T. Danilevičius perrinktas LFF prezidentu – rinkimų metu pasipylė įžeidinėjimų lavina P. Malžinskui

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vilniuje šeštadienį įvyko Lietuvos futbolo federacijos (LFF) eilinė rinkiminė konferencija, kurios metu organizacijos prezidentu buvo perrinktas Tomas Danilevičius.

LFF prezidento rinkimuose buvo iškeltos dvi kandidatūros – nuo 2017 metų pareigas einančio T. Danilevičiaus bei Vilniaus regiono futbolo sąjungos vadovo Pauliaus Malžinsko.

Slaptai vykusio balsavimo metu T. Danilevičius sulaukė 71 balso. P. Malžinską palaikė 6 delegatai.

Konferencija prasidėjo kurioziškai. Po įžanginės T. Danilevičiaus kalbos sveikinimo žodžius vaizdo skambučiu tarė UEFA bei FIFA atstovai, tačiau savo kalbų metu girdėdami vertėjo balsą svečiai sutriko – jie nesuprato, ar Vilniuje susirinkę konferencijos dalyviai juos girdi.

Vertėjo pertraukinėtas FIFA atstovas savo kalbą pradėti mėgino apie 5 minutes.

Prasidėjus konferencijai, P. Malžinskas pasiūlė konferencijos reglamento pasikeitimus, tačiau LFF advokatas Algimantas Šindeikis paaiškino, jog pasiūlytas pakeitimas prieštarauja organizacijos įstatams.

Vėliau konferencijos dalyviai svarstė federacijai svarbius klausimus, o apie 14 val. prasidėjo kandidatų į LFF prezidentus pasisakymai. Pirmasis į klausimus atsakinėjo P. Malžinskas.

Jam klausimą uždavė ir LFF viceprezidentas Arūnas Pukelis, kuris kaip ir kiti delegatai kritikavo P. Malžinską už dalyvavimą Skirmanto Malinausko laidoje.

Daugybės klausimų sulaukęs P. Malžinskas į juos atsakinėjo beveik valandą. Po jo pasisakęs T. Danilevičius sulaukė tik vieno klausimo ir Rimanto Žvingilo palinkėjimo netapti „politine kekše“.

Panašiai prieš tai buvo pavadintas P. Malžinskas, sulaukęs klausimų apie dalyvavimą rinkimuose į Seimą. Teisėjas ir inspektorius Sergejus Slyva „nenorėdamas įžeisti moterų“ buvusį kolegą pavadino „pigia preke“.

S. Slyva taip pat pareiškė, jog P. Malžinskas „nėra toks skaidrus, kokiu dedasi“ bei prašė jo prisipažinti apie neskaidrumą dirbant teisėjo darbą.

Konferencijos pabaigoje Benjaminui Zelkevičiui buvo suteiktas LFF garbės prezidento vardas. Legendinis futbolininkas ir treneris dėkojo už šį titulą bei dalino patarimus žurnalistams – ragino nekritikuoti bei „neuždaryti durų žmonėms, kurie nori padėti Lietuvos futbolui“.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

21 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Per parą Lietuvoje nustatyti 22 nauji koronaviruso atvejai

Kaunietė šokiruota: pareigūnai bandė primesti girtumą

Atvykstantiems iš Lenkijos bus taikomos išimtys: ne visiems teks izoliuotis

Tuščius pažadus dalinusios kaunietės stos prieš teismą – išviliojo įspūdingą sumą pinigų

Savanorių prospekte sutriko troleibusų eismas: gedimo rasti dar nepavyko (papildyta)

Valdovų rūmuose apdovanojimus atsiėmė sėkmingiausi šalies abiturientai

Įspėjimas iš ministerijos – puošnias kaukes dėvintiems gyventojams gresia stambios baudos

Lietuvos grūdų augintojai atsidūrė Kinijos akiratyje - praneša geras naujienas

Svarbi informacija vairuotojams: Akademijoje keičiasi eismo tvarka

Pranešama apie dar vieną dingusį kaunietį – reikalinga pagalba