Šiaurės prospekte paralyžiuotas viešojo transporto eismas (atnaujinta) – Kas vyksta Kaune

Šiaurės prospekte paralyžiuotas viešojo transporto eismas (atnaujinta)

"Kas vyksta Kaune" grupės nuotr.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai praneša, kad antradienio pavakarę Eiguliuose sugedo troleibusų linija, čia nutrūkus laidams, nusidriekė troleibusų ir kitų transporto priemonių eilės.

„Sustojęs troleibusų eismas Šiaurės prospekte bei nuo Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų“, – apie 16 val. informavo skaitytoja.

Troleibusų eilė Šiaurės prospekte / Skaitytojų nuotr.

Paaiškėjo, kad dėl nutrūkusio kontaktinio tinklo kaltas sunkiasvoris automobilis. Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ nurodė budinti viešojo transporto dispečerė, viešojo transporto eismas sustojo sunkiasvoriam automobiliui nutraukus kontaktinę elektros liniją.

Pasak dispečerės, šiuo metu yra keičiama kontaktinio tinklo detalė, todėl Sukilėlių ir Šiaurės prospektuose nusidriekė troleibusų eilės. Gedimą bandoma pašalinti kaip įmanoma greičiau.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Atnaujinta 17.36 val.

Apie 17.30 val. kauniečiai portalą informavo, kad gedimas jau likviduotas, o troleibusų eismas atnaujintas, Šiaurės prospekte viešasis transportas vėl juda kaip įprastai.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA