Liepsnos Žemuosiuose Šančiuose pasiglemžė žmogaus gyvybę (papildyta) – Kas vyksta Kaune

Liepsnos Žemuosiuose Šančiuose pasiglemžė žmogaus gyvybę (papildyta)

Stop kadras

Žemuosiuose Šančiuose liepsnos niokojo gyvenamąjį namą. Gausios ugniagesių pajėgos dirba įvykio vietoje, jog sutramdytų smarkų gaisrą. Ugniagesiai patvirtino, kad įvykio vietoje žuvo žmogus.

Susisiekus su Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos budintis specialistas patvirtino, jog Sodų gatvėje kilo gaisras, jo metu išdegė buto vidus.

Nors ugniagesiai negalėjo patvirtinti dėl ko kilo gaisras, pranešė, kad gaisro metu žuvo žmogus. Į įvykio vietą skubėjo gausios ugniagesių pajėgos, tačiau laiku padėti žmogui nebuvo įmanoma.

Gaisro metu darbavosi 3 ugniagesių ekipažai ir štabo automobilis.

Gaisras Šančiuose / Skaitytojo nuotr.

Papildyta liepos 15 dieną 08.58 val.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, liepos 14 dieną, apie 19.53 val., buvo gautas pranešimas, kad dega 1 aukšto namas, viduje nevaikštantis vyras.

Atvykus ugniagesiams namas degė atvira liepsna. Apie 20.02 val. namo viduje rastas stipriai apdegusio, 1964 metais gimusio vyro, kūnas. 20.14 val. medikai konstatavo nelaimėlio mirtį.

Gaisro metu išdegė 1-ojo buto vidus, 2-ojo buto kambarys su jame buvusiais namų apyvokos reikmenimis. Sudegė ir nuardyta apie 50 m² namo stogo. Sulieti visi pastate esantys butai ir juose esantys daiktai.

Gaisro gesinimui buvo naudojama 5 „B“ šv. vandens apie 60 m³. Vanduo buvo tiekiamas iš lauko gaisrinio vandentiekio. Nutiesta apie 50 m ilgio magistralė.

Be būsto likusi šeimų apgyvendinimu rūpinosi Kauno miesto Viešosios tvarkos skyriaus Civilinės saugos ir mobilizacijos poskyrio specialistai. Butuose dūmų detektoriai nebuvo įrengti.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.