Liepsnos Žemuosiuose Šančiuose pasiglemžė žmogaus gyvybę (papildyta) - Kas vyksta Kaune

Liepsnos Žemuosiuose Šančiuose pasiglemžė žmogaus gyvybę (papildyta)

Stop kadras

Žemuosiuose Šančiuose liepsnos niokojo gyvenamąjį namą. Gausios ugniagesių pajėgos dirba įvykio vietoje, jog sutramdytų smarkų gaisrą. Ugniagesiai patvirtino, kad įvykio vietoje žuvo žmogus.

Susisiekus su Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos budintis specialistas patvirtino, jog Sodų gatvėje kilo gaisras, jo metu išdegė buto vidus.

Nors ugniagesiai negalėjo patvirtinti dėl ko kilo gaisras, pranešė, kad gaisro metu žuvo žmogus. Į įvykio vietą skubėjo gausios ugniagesių pajėgos, tačiau laiku padėti žmogui nebuvo įmanoma.

Gaisro metu darbavosi 3 ugniagesių ekipažai ir štabo automobilis.

Gaisras Šančiuose / Skaitytojo nuotr.

Papildyta liepos 15 dieną 08.58 val.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, liepos 14 dieną, apie 19.53 val., buvo gautas pranešimas, kad dega 1 aukšto namas, viduje nevaikštantis vyras.

Atvykus ugniagesiams namas degė atvira liepsna. Apie 20.02 val. namo viduje rastas stipriai apdegusio, 1964 metais gimusio vyro, kūnas. 20.14 val. medikai konstatavo nelaimėlio mirtį.

Gaisro metu išdegė 1-ojo buto vidus, 2-ojo buto kambarys su jame buvusiais namų apyvokos reikmenimis. Sudegė ir nuardyta apie 50 m² namo stogo. Sulieti visi pastate esantys butai ir juose esantys daiktai.

Gaisro gesinimui buvo naudojama 5 „B“ šv. vandens apie 60 m³. Vanduo buvo tiekiamas iš lauko gaisrinio vandentiekio. Nutiesta apie 50 m ilgio magistralė.

Be būsto likusi šeimų apgyvendinimu rūpinosi Kauno miesto Viešosios tvarkos skyriaus Civilinės saugos ir mobilizacijos poskyrio specialistai. Butuose dūmų detektoriai nebuvo įrengti.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA