Nevaldomas sunkvežimis Draugystės gatvėje kliudė automobilį ir rėžėsi į tvorą – Kas vyksta Kaune

Nevaldomas sunkvežimis Draugystės gatvėje kliudė automobilį ir rėžėsi į tvorą

Skaitytojo nuotr.

Antradienio popietę į „Kas vyksta Kaune“ redakciją atskriejo skaitytojų užfiksuotos kiek neįprasto eismo įvykio nuotraukos. Kauniečių teigimu, sunkvežimio vairuotojui sušlubavo sveikata, o nevaldoma transporto priemonė rėžėsi į Draugystės gatvėje stovinčią tvorą.

Eismo įvykį įamžinę liudininkai teigė padėję sunkvežimio vairuotojui atsigauti. „Matėme, jog putos iš burnos bėgo, žmogus nereagavo, nesiorientavo, padėjome jam atsigauti, bet jis nesuprato kas vyksta ir kur randasi“, – pasakojo kaunietis.

„Atvažiavus medikams, padėjome iškelti iš fūros. Medikai jį apžiūrėjo, o policija patikrino alkotesteriu, ar nebuvo vartojęs alkoholio. Mūsų žiniomis jį ištiko epilepsija ir traukuliai“, – įvykio aplinkybes pasakojo liudininkai.

Pasak kauniečių, iš pradžių buvo tikėtina, kad sunkvežimis tiesiog sustojo šalikelėje, tačiau, išlipus iš automobilio, paaiškėjo, kad sunkvežimio vairuotojui sutriko sveikata.

Sunkvežimio avarija Draugystės gatvėje / Skaitytojo nuotr.

„Mes nubėgome prie fūros, atidarėme duris ir pamatėme, jog žmogus sėdi užvertęs galvą ir jam iš burnos bėga putos. Davėme vandens, apiplovėme veidą ir padėjome atsigauti. Šalia buvusios merginos iškvietė greitąją medicinos pagalbą ir policiją“, – pasakojo kaunietis.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ nurodė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budintis pareigūnas, apie 13.13 val. buvo fiksuotas pranešimas, kad Draugystės gatvėje sunkvežimis „DAF“ susidūrė su lengvuoju automobiliu „Ford“.

Pasak pareigūno, dėl avarijos žmonės nenukentėjo, tačiau medikai buvo iškviesti vilkiko vairuotojui, kuriam sutriko sveikata. Vyras pristatytas į gydymo įstaigą.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA