Kauno valstybiniame lėlių teatre – staigmenos mažiesiems gerbėjams

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Karantino metu Kauno valstybinis lėlių teatras kantriai laukė galimybės susitikti su savo mažaisiais žiūrovais, o sušvelnėjus jo sąlygoms, ketina nudžiuginti ne tik tradiciniais spektakliais, bet ir naujomis veiklomis.

Birželio mėnesį kiekvieną savaitgalį teatras kvies į laiko patikrintus spektaklius: „Žirafa su kojinėmis“, „Meškiuko gimtadienis“, „Pasakų namai“, „Peliuko pasakų dirbtuvėlė“, „Gulbė – Karaliaus pati“ ir šio sezono naujienas: „Baldis ir Vivaldis“, Pasaulėliai“.

Šį penktadienį, birželio 12 d., 17 val. ir šeštadienį, birželio 13 d., 12 val. įvyks paskutinė 62–ojo sezono premjera „M♥Š“, pasakojanti vienišos mergaitės ir nereikalingu tapusio šunelio istoriją (autorius ir režisierius Andrius Žiurauskas, dailininkė Giedrė Brazytė, kompozitorius Olegas Jerochinas), rašoma Kauno valstybinio lėlių teatro pranešime žiniasklaidai.

Nevengdami scenoje probleminių, skausmingų, tačiau itin aktualių temų, spektaklio kūrėjai kvies vaikus ir suaugusiuosius kalbėtis apie pagarbą gyvybei, atjautą, dėmesingumą, ir tarpusavio santykius, apie gebėjimą mylėti ir prisiimti atsakomybę.

Norėdamas atsidėkoti medikams už pasiaukojimą dirbant koronaviruso pandemijos metu, teatras pakvies Kauno greitosios medicinos pagalbos darbuotojų vaikus apsilankyti premjeriniame spektaklyje.

Įpusėjus birželiui Kauno lėlių teatras savo lankytojams žada malonių staigmenų – kiekvieną trečiadienį, 18.00 val., žiūrovai bus kviečiami į spektaklį teatro salėje arba Miesto sodo teritorijoje, jaukiai ir šeimyniškai praleisti vasaros vakarą.

Nuo birželio 15 iki rugpjūčio 14 d. lėlių teatras lauks 5-8 ir 9-12 m. vaikų kūrybinėje dienos stovykloje. Teatro aktoriai ir patyrusi pedagogė Aurika Navickienė drauge su stovyklautojais kurs spektaklius, gamins lėles, lavins balsą, judesį ir atmintį, ugdys drąsą ir augins pasitikėjimą savimi.

Daugiau informacijos čia.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Į naująjį „McDonald's“ užsukęs skaitytojas nusivylė

Blyškią sieną Partizanų gatvėje papuošė gaivališkas piešinys

Kaune atsirado naujas skveras

Pramonės prospekto žiede paklydusią vairuotoją kaunietis išdėjo į šuns dienas

Kauno savivaldybė džiaugiasi: gatvėse vienu darbu mažiau

Po naujo protrūkio S. Skvernelis šaukia skubų koronaviruso komiteto posėdį

„Maximos“ pyrago paragavusi kaunietė įspėja - žiūrėkite, ką dedate į burną

Sinoptikai perspėja: atslenka pirmosios šalnos

Nemuno pakrantę įdomiomis veiklomis vėl užlies tradicinės Šančinės

Naujausia apklausa: per karantiną sužibėjusio A. Verygos populiarumas smuko žemyn