„Air Baltic“ ketina atnaujinti skrydžius į Londoną, Dubliną ir Dubrovniką

Asociatyvi / „Air Baltic“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Latvijos oro bendrovė „Air Baltic“ skelbia birželį atnaujinsianti skrydžius iš Vilniaus į Londoną ir Dubliną, o liepos pradžioje – į Dubrovniką. Tačiau Užsienio reikalų ministerija (URM) pabrėžia, jog leidimų skrydžiams šiomis kryptimis kol kas nėra.

URM atstovės spaudai Rasos Jakilaitienės teigimu, oro bendrovės, parduodančios bilietus skrydžiams, kuriems Vyriausybė nedavė leidimo, ir juos perkantys žmonės patys prisiima atsakomybę.

„Leidimai skrydžiams yra išduodami atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją, o ne į parduotų bilietų skaičių“, – BNS sakė R. Jakilaitienė.

URM atstovė taip pat pabrėžė, jog prieš perkant bilietus žmonės turėtų pasitikrinti informaciją apie tose šalyse galiojančią tvarką, nes visose yra skirtingi reikalavimai ir keliavimo sąlygos.

„Kad skrenda lėktuvai, tai yra nesusiję su keliavimu, kaip mes esame pripratę, kad jei skrenda lėktuvas, aš galiu keliauti turizmo tikslais. Deja, ne, ir primygtinai prašome tikslintis informaciją keliauk.urm.lt.“, – sakė R. Jakilaitienė.

„Reikia susižiūrėti visą informaciją, ar ta šalis pirmiausia jus įsileis, nes nepaisant to, kad girdime apie sienų atvėrimą ir kvietimą turistams atvykti, kiekviena šalis taiko skirtingas datas, nuo kada jos atveria sienas Lietuvos piliečiams ir dauguma šalių vis dar taiko įvairius apribojimus, leidžia tik turint labai aiškią priežastį, darbo, sveikatos tikslais ar gyvenant šalyje į ją įvažiuoti, net ir kai kurias šalis kertant tranzitu reikia turėti dokumentus, kur jūs vykstate ir kokiu tikslu“, – kalbėjo R. Jakilaitienė.

Vyriausybei karantiną planuojant atšaukti birželio 17-ąją, pasak URM atstovės, tai savaime nereiškia, jog visas oro susisiekimas bus atvertas, dėl to atskirai spręs Vyriausybė.

Vyriausybė trečiadienį leido atnaujinti reguliarius skrydžius iš Lietuvos į Prancūziją, Daniją ir Suomiją.

„Air Baltic“ vadovo Martino Gausso teigimu, trys nauji maršrutai turi didelę paklausą tarp Lietuvos keleivių. Į Londoną skrydžius atnaujinti planuojama birželio 15 dieną, į Dubliną – birželio 16-ąją, o į Dubrovniką – liepos 6-ąją, pranešė įmonė.

Šiuo metu „Air Baltic“ kasdien skraidina iš Vilniaus į Rygą, Taliną ir Oslą, nuo pirmadienio skraidins ir į Amsterdamą, nuo antradienio – į Paryžių, o nuo birželio 11 dienos – į Berlyną.

Šiuo metu iš Lietuvos oro uostų jau atnaujintas oro susisiekimas su Frankfurtu, Ryga, Talinu, Oslu, Dortmundu, Eindhovenu, Bergenu, Olesiundu, Stavangeriu.

8 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Situacija Šančiuose kartojasi: galimai užterštos nuotekos vėl teka į Nemuną

Tragiški įvykiai Lampėdžio ežere nesibaigia: tokios kruvinos vasaros dar nebuvo (foto)

Policija ieško „drąsuolio“: trenkė apsaugos darbuotojui, pasiuntė velniop ir pabėgo

Vyriausybė leido atvykti per 40 užsieniečių, kurie atliks būtinus darbus

Užfiksuotas Denge karštligės atvejis Kaune: patarimai keliaujantiems po egzotines šalis

Nužudytas asmuo galimai sukėlė naują koronaviruso plitimo bangą

Kartą Kaune gyveno... H. Vaitiekūnas: pasivaikščiojimas po Laisvę ir Šančius

Iš pareigų atleidžiamas Kelių direkcijos vadovas V. Andrejevas (papildyta)

FNTT pakratė šešėlinius prekeivius, mėsos laikymo sąlygos nustebino (foto, video)

Naujausi duomenys: Lietuvoje užfiksuoti 3 koronaviruso atvejai ir dar viena mirtis