Nepabūgę karantino draugai atidarė užkandinę „Gorilla Burgers“: jau mėgaujasi pirmąja sėkme

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Jaunystė, draugystė ir begalinis noras išpildyti senas svajones – būtent tai dviems vaikinams iš Kauno padėjo neišsigąsti nežinomybės ir pradėti naują verslą pačiu keisčiausi metu – per karantiną. Šiandien draugai jau drįsta sakyti, kad jiems pavyko: spalvingame „Gorilla Burgers“ furgonėlyje (Raudondvario pl. 162) kepa vis daugiau sultingų naminių burgerių, o šalia esančioje terasoje naujais skoniais mėgaujasi jau ir nuolatiniais spėję tapti lankytojai.

„Sunkiausia buvo ne pritraukti klientų, bet įgyvendinti visus biurokratinius niuansus, kai niekas nekelia ragelių ir laiku neatsako į elektroninius laiškus“, –  šypsosi draugai, tačiau papildo, kad nepasiduoti, eiti, skambinti, klausti ir stengtis buvo tikrai verta. „Jausmas įgyvendinti savo svajonę ir taip greitai sulaukti klientų įvertinimo yra nerealus“.

Nuo fizikos olimpiadų iki naminių burgerių

Rokas ir Paulius – draugai jau nuo mokyklos laikų, kur save kaip komandą ne kartą išbandė ir fizikos olimpiadose, ir sporto varžybose, o svarbiausia – virtuvėje. Ten kulinariniais gebėjimais nuolatos stebino artimuosius bei draugus, kurie ne kartą drąsino, kad bičiuliams vertėtų atidaryti savo restoraną.

„Po mokslų sekė ir kiti bandymai: buvome susidomėję netgi kriptovaliutomis, tačiau niekaip neapleido svajonė kažkur realizuoti būtent pomėgį gaminti“, –  pasakoja vienas iš „Gorilla Burgers“ įkūrėjų Rokas.

„Iš tiesų, didžioji svajonė tebėra restoranas, tačiau suprantame, kad prieš tai reikia save išbandyti ne tokiais dideliais mastais“, – sako vaikinas ir prisipažįsta, kad jau galvoja ir apie „Gorilla Burgers“ plėtrą.

Užkandinė Kaune „Gorilla Burgers“ / R. Tenio nuotr.

Kaip namie, bet dar skaniau

Pagrindinis „Gorilla Burgers“ išskirtinumas – požiūris į burgerius. „Kaune pasigedome burgerių, kurie primintų burgerius gaminamus namuose. Būtent todėl pasirinkome tokią jų „kryptį“: visai nenaudojame šaldytų produktų, visus ingredientus atrenkame patys, taigi garantuojame jų šviežumą ir kokybę“, – pasakoja kitas „Gorilla burgers“ įkūrėjas Paulius.

„Kodėl „Gorilla“? Todėl, kad porcijos tikrai yra nemažos: galite puikiai pasistiprinti ir jaustis stiprūs it gorilos!“, – šypsosi vaikinai. „Kažkuria prasme ir mes patys jaučiamės tokie stiprūs: tiek fiziškai, nes ilgą laiką sportavome jėgos sporto šakas (pavyzdžiui, sunkiąją atletiką), tiek psichologiškai, nes nebijome naujų iššūkių“.

Užkandinė Kaune „Gorilla Burgers“ / R. Tenio nuotr.

Burgeriai ir pusryčiams

„Gorilla Burgers“ klientams šypseną kelia ne tik visada gerai nusiteikusi komanda, bet ir originalus meniu: nuo mėsainio pusryčiams su kiaušiniu iki aštresnių skonių mėgėjams skirto „Deganti burna“, nuo burgerio skirto vegetarams iki kol kas visų pačio mylimiausio burgerio „Žando paglostymas“.

„Tai tikras skonių malonumas, kurio akcentai: karamelizuoti svogūnai, česnakų daigai ir šoninė“, – pasakoja jaunieji gurmanai ir pažada, kad ateityje stengsis nustebinti ir visiškai naujais skoniais.

„Tikimės, kad tai taps jaukia ir gardžia vasaros stotelė važiuojant į ar iš sodų, maudynių Lampėdžiuose ar tiesiog ieškant naujos jaukios vietelės Kaune“.

„Gorilla Burgers“ rasite Raudondvario pl. 162.

927 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Aleksote rastas sprogmuo – įvestas planas „Skydas“

Upelyje rasti itin svarbūs „Grill London“ finansinės aferos įkalčiai – plečiasi įtariamųjų ratas

Naujausi duomenys: per parą Lietuvoje nustatyti 3 koronaviruso atvejai

Priimtas Mobilumo paketas: Lietuvos vežėjų laukia naujos taisyklės (papildyta)

Oficialu: skiriasi dainininkė I. Zasimauskaitė ir krepšinio treneris M. Kiltinavičius

Kultūros ministras atskleidė, kada galėtų būti panaikintas žmonių skaičiaus ribojimas renginiuose

M. Grigonis ir L. Lekavičius atsispyrė vilionėms – vilkės Kauno „Žalgirio“ marškinėlius

Pasaulio sveikatos organizacijos atstovė: su koronavirusu reikės gyventi dar ne vieną mėnesį

Dėl netikėto radinio Kauno „Akropolio“ tualete – ikiteisminis tyrimas

Sinoptikai: prieš pat savaitgalį – malonūs orų pokyčiai