Gatvės maisto kultūra Kaune: atsiveria daugiau erdvių virtuvėms ant ratų – Kas vyksta Kaune

Gatvės maisto kultūra Kaune: atsiveria daugiau erdvių virtuvėms ant ratų

kaunas.lt nuotr.

Maisto gurmanams Kaune atsivers dvi naujos vietos – Steigiamojo Seimo aikštė ir vadinamasis Daugirdo amfiteatras. Čia kauniečiai galės mėgautis ne tik maistu, bet ir vaizdinga Nemuno pakrante ar fontanu. Kaip rašoma Kauno miesto savivaldybės pranešime žiniasklaidai, iki šiol prekyba maistu iš specializuotų automobilių buvo leidžiama tik per masinius renginius ir prie Lampėdžio ežero bei Kauno marių.

Pasak Kauno mero pavaduotojo Andriaus Palionio, nemažo populiarumo sulaukę maisto vagonėliai iki šiol neturėjo patrauklių vietų centrinėje Kauno dalyje, todėl jie galėjo veikti tik per „Open Kitchen“ ir kitus panašaus formato renginius.

Kaip teigia A. Palionis, naujos vietos maisto vagonėliams parinktos taip, kad nesikirstų su kavinėmis ir suteiktų žmonėms pasirinkimo laisvę, kur ir kaip praleisti laiką mėgaujantis maistu, o leidimų išdavimo procedūros verslininkams turėtų vykti greičiau ir paprasčiau, išvengiant sudėtingų formalumų.

Tvarkingų maisto vagonėlių savininkai, gaminantys skanų maistą, jau artimiausiu metu galės gauti leidimus ir pradėti prekybą Steigiamojo Seimo aikštėje arba Nemuno krantinėje ties Kauno senąja (Daugirdo) prieplauka.

„Prekiauti Daugirdo amfiteatre bus galima iki Santakos parko rekonstrukcijos pradžios. Birželio mėnesį tikimės turėti rangovą ir neužilgo pradėti realius darbus. Vis dėlto biurokratinės procedūros neretai užtrunka, tad kol bus sutvarkyti visi dokumentai, kauniečiai ir miesto svečiai galės mėgautis skaniu maistu“, – paaiškino Kauno savivaldybės Aplinkos apsaugos skyriaus vedėja Radeta Savickienė.

Leidimus prekybai iš specializuotų automobilių išduoda Kauno savivaldybės Licencijų, leidimų ir paslaugų skyrius. Norintys prekiauti iš maisto vagonėlių turi užpildyti prašymą savivaldybės portale.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA