Gatvės maisto kultūra Kaune: atsiveria daugiau erdvių virtuvėms ant ratų

kaunas.lt nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Maisto gurmanams Kaune atsivers dvi naujos vietos – Steigiamojo Seimo aikštė ir vadinamasis Daugirdo amfiteatras. Čia kauniečiai galės mėgautis ne tik maistu, bet ir vaizdinga Nemuno pakrante ar fontanu. Kaip rašoma Kauno miesto savivaldybės pranešime žiniasklaidai, iki šiol prekyba maistu iš specializuotų automobilių buvo leidžiama tik per masinius renginius ir prie Lampėdžio ežero bei Kauno marių.

Pasak Kauno mero pavaduotojo Andriaus Palionio, nemažo populiarumo sulaukę maisto vagonėliai iki šiol neturėjo patrauklių vietų centrinėje Kauno dalyje, todėl jie galėjo veikti tik per „Open Kitchen“ ir kitus panašaus formato renginius.

Kaip teigia A. Palionis, naujos vietos maisto vagonėliams parinktos taip, kad nesikirstų su kavinėmis ir suteiktų žmonėms pasirinkimo laisvę, kur ir kaip praleisti laiką mėgaujantis maistu, o leidimų išdavimo procedūros verslininkams turėtų vykti greičiau ir paprasčiau, išvengiant sudėtingų formalumų.

Tvarkingų maisto vagonėlių savininkai, gaminantys skanų maistą, jau artimiausiu metu galės gauti leidimus ir pradėti prekybą Steigiamojo Seimo aikštėje arba Nemuno krantinėje ties Kauno senąja (Daugirdo) prieplauka.

„Prekiauti Daugirdo amfiteatre bus galima iki Santakos parko rekonstrukcijos pradžios. Birželio mėnesį tikimės turėti rangovą ir neužilgo pradėti realius darbus. Vis dėlto biurokratinės procedūros neretai užtrunka, tad kol bus sutvarkyti visi dokumentai, kauniečiai ir miesto svečiai galės mėgautis skaniu maistu“, – paaiškino Kauno savivaldybės Aplinkos apsaugos skyriaus vedėja Radeta Savickienė.

Leidimus prekybai iš specializuotų automobilių išduoda Kauno savivaldybės Licencijų, leidimų ir paslaugų skyrius. Norintys prekiauti iš maisto vagonėlių turi užpildyti prašymą savivaldybės portale.

2 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Į pasieniečių pasalą pateko kontrabandą bandęs pranešti gyventojas

Braškių sezonas eina į pabaigą: perspėja, kad kainos gali kilti

Ramybės net mirusiems nėra – nuo kapo pavogtas antkapis

Į Barceloną atvyko Š. Jasikevičius: Kauną palikti sunku

Žydiškajai Kauno istorijai sužadinti surengs muzikinius pasirodymus visame mieste

Kyla problemų dėl Seimo narių padėjėjų atostogų: biudžetui tai gali būti nepakeliama

Po „BMW“ ir „Ford“ susidūrimo į Šilainius skubėjo visos specialiosios tarnybos

Skaitytojai praneša apie pavojingą kelio kliūtį Jonavos gatvėje

Vežėjai atskleidė, kaip po karantino pasikeitė keleivių išvykų planai

Pasivaikščiojimą Kamšos draustinyje praskaidrina žaismingos skulptūros (foto)