Šaltakraujišku aštuoniolikmečio nužudymu įtariamas jaunuolis laisvės dar nematys

Asociatyvi / DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno apygardos teismas pranešė, kad dar trims mėnesiams pratęstas suėmimas Jurbarko gyventojo nužudymu kaltinamam asmeniui.

Kaltinamasis kaltinamas tuo, kad veikdamas organizuotoje grupėje su kitu nepilnamečiu asmeniu 2019 m. gegužės mėnesį nužudė nukentėjusįjį.

Prokuroras suėmimo terminą prašė pratęsti trims mėnesiams, nes suėmimo pagrindai nepakito. Kaltinamasis ir jo gynėjas su tuo nesutiko, prašydami skirti švelnesnę kardomąją priemonę.

Teismas sprendė, kad Baudžiamojo proceso kodekse nustatyti suėmimo pagrindai, kuriais remiantis iki šiol buvo suimtas kaltinamasis, neišnyko, todėl suėmimo terminą kaltinamajam pratęsė trims mėnesiams, terminą skaičiuojant nuo 2020 m. gegužės 17 d.

Primename, kad ikiteisminio tyrimo duomenimis, 2019 m. gegužės pradžioje Jurbarke dingo aštuoniolikmetis jaunuolis. Nedelsiant, gegužės 10 d., buvo paskelbta jo paieška ir pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Policijos pareigūnai ir prokurorai skyrė didelį dėmesį paieškoms. Po kelių savaičių, gegužės 23 d., jaunuolio kūnas su durtiniais-pjautiniais sužalojimais buvo rastas Jurbarke, apleistame vaikų darželio pastate.

Ikiteisminio tyrimo metu surinkti duomenys leidžia pagrįstai teigti, kad dėl asmeninių nesutarimų labai sunkus nusikaltimas buvo iš anksto suplanuotas ir įvykdytas dviejų nepilnamečių asmenų. Kaltinamieji ir nužudytas jaunuolis buvo pažįstami, palaikė draugiškus tarpusavio santykius.

Daugiau naujienų skaitykite čia.https://www.delfi.lt/news/daily/crime/18-mecio-jurbarkiecio-nuzudymo-byla-itariamajam-pratestas-suemimo-terminas.d?id=84257683

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pačiame miesto centre kauniečiai liko be vandens

Seime naujas siūlymas: nori įteisinti nacionalines profesines sąjungas

Veiklą atnaujino skandaluose skendusi „Grigeo Klaipėda“

Degalinėje be kaukės apsilankiusį kaunietį nustebino operatorės pasiūlymas

„Kauno Žalgiris“ per neatsakingą klaidą nusileido svečiams iš sostinės

Patarimai skraidantiems lėktuvais: kaip pasiruošti kelionei karantino metu

T. Ivanausko Obelynės sodybai 100-mečio proga planuoja suteikti svarbų titulą

Kaune vykusiame suvažiavime išrinktas naujas šaulių sąjungos vadas

Aktualu keliaujantiems: paskelbtos šalys iš kurių galima atvykti į Lietuvą

Atsinaujinęs „Girstučio“ baseinas atveria duris lankytojams