„Kauno vandenų“ šventinis siurprizas Fredos gyventojams (papildyta) – Kas vyksta Kaune

„Kauno vandenų“ šventinis siurprizas Fredos gyventojams (papildyta)

Skaitytojų nuotr.

Į „Kas vyksta Kaune“ redakciją kreipėsi ne vienas skaitytojas su vaizdais, kaip iš čiaupo bėga rudo atspalvio vanduo. Įsivyravus karantinui ir uždarius susisiekimą su miestais, kauniečiai tokį vandenį turės naudoti ruošiantis šventėms.

„Va toks va geriamas vanduo Velykų išvakarėse Europos pr. 14. Pas mane tik šiandien, Fredos miestelio grupėje kaimynai rašė, kas pas kai kuriuos taip buvo vakar, pas kitus šiandien. Kaimynui, kuriam pavyko prisiskambinti Kauno vandenims, buvo pasakyta, kad valomi vamzdžiai. Įspėjimo jokio. Gerai, kad ne balti skalbiniai skalbyklėj“, – atsiųstus vaizdus komentavo Fredos gyvetojai.

Grupėje kaimynai komentavo, kokia situacija pas juos, vienas jų pranešė, jog pavyko susisiekti su „Kauno vandenimis, tačiau atsakymas nebuvo labai informatyvus.

„Kalbėjau su „Kauno vandenys“ – valo vamzdžius. Paklausiau kada pasibaigs, atsakė tik tiek: kada pagerės vanduo, tada ir baigs“, – bandymą sužinoti kokių švenčių tikėtis komentavo vienas iš gyventojų.

„Fredos miestelyje iš vandentiekio krano bėga rudas vanduo. Paklausti „Kauno vandenys“ atsakė, kad valo vamzdžius (jeigu sakė tiesą). Labai keistai pasirinktas laikas. Žmonės negali ruoštis šventėms. Nei tvarkytis namų nei gaminti. Jau ir taip daug apribojimų per šias šventes“, – apmaudą liejo skaitytojas Narimantas.

Papildyta balandžio 11 d. 15.14 val.

Susidariusią situaciją komentuoja gamybos skyriaus vadovo funkcijas atliekantis Rimas Stunžėnas.

„Bendrovė „Kauno vandenys“ jūsų minimu laikotarpiu jokių planinių vandentiekio tinklų remonto darbų nevykdo. Avarinė tarnyba dėl susidrumsčiusio vandens gavusi keletą gyventojų pranešimų, plauna vandentiekio linijas.

Galima drumstumo priežastis – padidėjęs vandens suvartojimas ir vandens tekėjimo greitis. Problemą bendrovės avarinė tarnyba stengiasi išspręsti kuo skubiau. Apgailestaujame ir atsiprašome už nepatogumus“, – teigė jis. ​

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.