Kauno „Škoda“ salone – pažangiausias kėbulų remonto centras – Kas vyksta Kaune

Kauno „Škoda“ salone – pažangiausias kėbulų remonto centras

Organizatorių nuotr.

Vasario pradžioje Aleksote (Veiverių g. 145) įsikūrusiame Kauno „Škoda“ autocentre duris atvėrė pažangiausias autorizuotas „Škoda“ kėbulų remonto centras šalyje. Nuo šiol autocentre klientai galės ne tik įsigyti ar prižiūrėti savąsias transporto priemones, bet ir vienoje vietoje gauti visas reikiamas automobilio kėbulo, važiuoklės ar kitų sistemų remonto paslaugas.

„Poreikį plėsti teikiamų paslaugų spektrą pajutome stipriai išaugus „Škoda“ automobilių pardavimams. Prieš daugiau nei dvejus metus nusprendėme, kad turime didinti pajėgumus ir atlikti ne tik važiuoklės bei einamuosius automobilių aptarnavimo darbus, bet ir pasirūpinti klientų transporto priemonių kėbulo darbais.

Pasitelkę savo srities specialistų komandą pradėjome rengti premium klasės standartus atitinkančio kėbulų remonto centro projektą. Šiandien – tai pažangiausias tokio tipo „Škoda“ servisas šalyje“, – sako Kauno „Škoda“ kėbulų serviso vadovas Giedrius Andriuškevičius.

Rinkoje inovatyviausi technologiniai sprendimai

Naujajame servise bus teikiamos automobilių kėbulų ardymo, surinkimo, kėbulo geometrijos išmatavimo ir atstatymo, lyginimo, paruošimo dažymui, dažymo, poliravimo, plovimo, salonų valymo ir kitos su transporto priemonės kėbulo priežiūra susijusios paslaugos. Taip pat – garantiniai „Škoda“ automobilių kėbulo remonto darbai.

UAB „Baltieva“ atstovaujamas Kauno „Škoda“ kėbulų remonto centras / Organizatorių nuotr.

„Kėbulų servisą projektavome ir įgyvendinome žvelgdami su perspektyva į ateitį. Įdiegėme rinkoje pažangiausius technologinius ir procesų valdymo sprendimus, rėmėmės „VAG“ automobilių grupės (orig. Volkswagen Group) keliamais automobilių serviso standartais. Atsižvelgiant į tai, naujasis Kauno „Škoda“ kėbulų remonto centras yra vienintelis „VAG“ grupės standartus atitinkantis „Škoda“ kėbulų servisas šalyje, netgi viršijęs gamintojo keliamus įrengimo reikalavimus“, – sako naujojo serviso vadovas.

Kauno „Škoda“ kėbulų servise įrengta rinkoje pažangiausia tituluojama, vokiečių gamintojo „Wolf“ dažymo kamera. Jos dėka dažymo darbai atliekami vos per pusvalandį, o greta jos naudojama inovatyvi dažų parinkimo sistema garantuoja spalvos tikslumą, atsparumą ir ilgaamžiškumą. Taip pat naujajame centre veikia ir rinkos lyderių „Car-o-liner“ automobilių stendai, taškiniu – gamykliniu – būdu automobilį suvirinti leidžianti aparatūra bei kiti premium kokybės darbams atlikti būtini įrenginiai.

Darbų trukmė sutrumpėjo perpus

UAB „Baltieva“ atstovaujamas Kauno „Škoda“ kėbulų remonto centras išsiskiria įdiegta pažangia procesų valdymo sistema. Planuojama, kad kompaktiškame, 600 kv. metrų plote, per mėnesį bus galima aptarnauti 120 automobilių – apie keturis per dieną.

„Iki šiol kėbulų aptarnavimo srityje dirbome su subrangovais – patikimais, mūsų kokybės standartus išlaikyti galinčiais Kauno autoservisais. Vis dėlto, įvertinus visus papildomus veiksmus, kurie turėjo būti atliekami vien pergabenant automobilius į jų patalpas ar užsakant detales, įprastai kėbulų remonto darbai užtrukdavo apie savaitę. Naujajame „Škoda“ kėbulų servise mūsų tikslas šį procesą sutrumpinti perpus – nuo darbų pradžios iki pabaigos užtrunkame vidutiniškai dvi dienas“, – sako G. Andriuškevičius.

UAB „Baltieva“ atstovaujamas Kauno „Škoda“ kėbulų remonto centras / Organizatorių nuotr.

Naujojo kėbulų serviso vadovo teigimu, atliekamų darbų greitį užtikrinti padeda ir išvystyta detalių pristatymo sistema. Originalios „Škoda“ ir kitų „VAG“ grupės automobilių dalys servisą pasiekia vos per dieną nuo jų užsakymo.

„Siekiant užtikrinti darbų greitį ir kokybę, aiškiu mūsų prioritetu tapo darbuotojų komandos formavimas. Galime pasidžiaugti, kad šiandien kėbulų remonto centre dirba tik ilgametę patirtį, aukštas darbo vertybes turinčių ir meistriškumą savo srityje pasiekusių žmonių komanda“, – sako Kauno „Škoda“ kėbulų serviso vadovas.

Visi remonto ir priežiūros klausimai – vienoje vietoje

G. Andriuškevičiaus teigimu, įsigijęs automobilį bet kurioje oficialioje „Škoda“ atstovybėje, iškilus jo priežiūros, garantinio aptarnavimo ar remonto klausimams, visus juos klientas galės išspręsti vienoje vietoje – UAB „Baltieva“ atstovaujamame Kauno „Škoda“ centre.

„Jeigu žmogus turi, pavyzdžiui, metų senumo „Škoda“ automobilį ir nutikus draudiminiam įvykiui darbus patiki atsitiktiniam servisui, ateityje jis praranda gamyklinę kėbulo garantiją. Sistemoje matome visas originalias, naujiems „Škoda“ automobiliams užsakomas detales, o nutikus draudiminiam įvykiui, turime galimybę įvertinti, ar automobilis jau buvo tvarkytas.

Jei kėbulo remonto darbai jam buvo atlikti ne autorizuotame „Škoda“ servise, tolimesnius garantinius darbus gamykla blokuoja automatiškai. Tad remonto ir priežiūros darbus naujajame kėbulų servise atlikti naudinga ne tik dėl inovatyviausios įrangos bei greito darbo proceso, bet ir todėl, kad kitur tai daryti tiesiog neapsimoka“, – naudą pabrėžia G. Andriuškevičius.

UAB „Baltieva“ atstovaujamas Kauno „Škoda“ kėbulų remonto centras / Organizatorių nuotr.

Susidūrus ne tik su kėbulo, bet ir mechaninės dalies gedimais, vieno vizito į Kauno „Škoda“ autocentrą metu klientas gali pašalinti juos visus. Iš pradžių automobilis keliauja į 800 kv. metrų, 14 transporto priemonių vienu metu aptarnauti galintį mechaninių remonto darbų ir aptarnavimo servisą.

Diagnostikos pagalba nustačius ir pašalinus esamus gedimus, transporto priemonė perduodama į greta veikiantį kėbulų remonto centrą. Vidutinė važiuoklės ir kėbulo remonto darbų trukmė Kauno „Škoda“ autocentre – 5 darbo dienos.

Naujasis kėbulų servisas įsikūręs Aleksote, adresu Veiverių g. 145, Kaunas. Kėbulų dirbtuvės yra dalis per 2500 kv. metrų siekiančio modernaus Kauno „Škoda“ autocentro. Kartu jame veikia ir naujausių automobilių modelių ekspozicija, pardavimo salonas, remonto ir aptarnavimo servisas.

UAB „Baltieva“ atstovaujamame centre priežiūros bei remonto darbams priimami visi „Škoda“ automobiliai, nepriklausomai nuo jų amžiaus, modelio ar įsigijimo vietos.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA