Anšlaginiame koncerte Kaune Jazzu davė užuominą apie dideles ambicijas | Kas vyksta Kaune

Anšlaginiame koncerte Kaune Jazzu davė užuominą apie dideles ambicijas

Organizatorių nuotr.

Vėlyvą sekmadienio vakarą sausakimšoje Kauno „Žalgirio“ arenoje dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu su muzikos grupe surengė įspūdingą muzikos ir šviesos spektaklį „Mano namai“. Susirinkusiems žiūrovams dainininkė sakė, kad jos koncertas apjungė dvi šventes – Šv. Valentino dienos ir Vasario 16-osios, nes meilė be laisvės neįmanoma bei kvietė koncerto metu švęsti Meilę.

[galerija kiek=”8″]

Atlikėja nestokojo atvirų prisipažinimų, kad koncertuoti prieš pilnutėlės „Žalgirio“ arenos publiką jai nėra labai drąsu ir taip jau įprasta, kaip gali atrodyti iš šalies. Tiesa, autorinio koncerto išvakarėse Jazzu arenoje turėjo galimybę „pasibandyti“ tą pačią sceną Kaune vasario 15 d. vykusiame nacionalinės Eurovizijos finale, kur ji buvo pakviesta atlikti tris kūrinius.

Jazzu vasario 16-ąją surengtame koncerte net kelis kartus nuoširdžiai prašė publikos palaikymo ir dėkojo tiek savo grupei, su kuria „jaučiasi saugi“, tiek žiūrovams. „Nes be jūsų nebūtų manęs“, – entuziastingai plojusiai Kauno publikai dėkinga lenkėsi bene populiariausia Lietuvos muzikos kūrėja ir atlikėja.

Į Jazzu koncertą Kaune publika rinkosi tikrai gausiai – bilietų geriausiose vietose nebeliko mažiausiai mėnesį prieš koncertą, tad daugeliui panorėjusių išvysti atlikėją gyvai teko tenkintis vietomis trečiame sektoriuje ir stebėti atlikėją iš arenos aukštybių. Kauno „Žalgirio“ arena koncertų metu talpina apie 15  tūkst. žiūrovų, bilietų kaina svyravo nuo 25 iki 65 Eur.

Koncerte nuskambėjo populiariausi senieji Jazzu kūriniai: „Ką tu su manim darai“, „Aš skiriu tau šį lietų“, „Po mano oda“, „Dumblas“ ir kiti. Antrojoje koncerto dalyje atlikėja pristatė naują savo scenos partnerį, su kuriuo atliko ir keletą naujai sukurtų dainų, kurios tapo tikra sensacija.

„Atrodo, kad Jazzu tikrai keičia kryptį ir koncertas Kaune yra visiškai naujas jos bandymas. Gal šiek tiek dar netobulas, „nenušlifuotas“, bet mūsų akyse iš vietinės scenos ikonos Jazzu transformuojasi į tarptautinio lygio atlikėją“, – sakė nenorėjęs prisistatyti koncertą Kaune stebėjęs muzikos pasaulio atstovas.

Tikra sensacija tapo ir koncerto pabaiga, kai Jazzu visgi nusprendė išeiti pakartotinai į sceną, nors žiūrovai jau skirstėsi iš salės, nes renginys užsitęsė visa valanda ilgiau, nei planuota. Ištikimiausiems savo gerbėjams Jazzu skyrė dar vieną dainą, kurios metu kartojo sau brangių fanų vardus, dėkojo už sveikinimus bei gėles.

Atlikėja paskutinę dainą atliko be ištaigingų aukštakulnių geltonų batelių ir juokėsi, kad „pagaliau gali jaustis visai laisva“. Apie savo įvaizdį Jazzu nevengė pajuokauti ir koncerto metu. „Turiu kankintis su tais aukštakulniais, nes po to nuotraukose atrodau maža ir stora“, – šmaikštavo Jazzu.

„Žalgirio“ arenos trečiojo aukšto žiūrovai liko nesivylę aptarnavimu – daugelis barų nedirbo, tad norintiems atsigerti teko laukti ilgose eilėse, nebuvo tiekimas ir karštas maistas / Skaitytojų nuotr.

Ir nors koncertas daugumai susirinkusiųjų padovanojo ne vieną teigiamą akimirką, trečiojo sektoriaus žiūrovai liko itin nepatenkinti organizatorių nedėmesingumu čia bilietus įsigijusiai publikai. Dauguma trečiojo aukšto barų neveikė, todėl prie kelių veikusių susidarė milžiniškos spūstys, baruose trūko gėrimų pasiūlos, nebuvo galimybės užsisakyti karšto maisto.

„Tikrai nusivylėme tokiu požiūriu, juk bilietus įsigijome tik trečiame aukšte, nes geresnių vietų jau nebebuvo likę, bet kad negalėsime net pavalgyti, to nesitikėjome“, – skundėsi ilgoje eilėje prie baro stovėjusi kauniečių pora.

Dėl gerokai ilgiau, nei numatyta programoje užtrukusio renginio „bambėjo“ ir drabužinių personalas. Planuota, kad renginys vėliausiai baigsis 23 valandą, tačiau paskutinieji žiūrovai iš arenos išsiskirstė tik prieš vidurnaktį.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA