Anšlaginiame koncerte Kaune Jazzu davė užuominą apie dideles ambicijas – Kas vyksta Kaune

Anšlaginiame koncerte Kaune Jazzu davė užuominą apie dideles ambicijas

Organizatorių nuotr.

Vėlyvą sekmadienio vakarą sausakimšoje Kauno „Žalgirio“ arenoje dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu su muzikos grupe surengė įspūdingą muzikos ir šviesos spektaklį „Mano namai“. Susirinkusiems žiūrovams dainininkė sakė, kad jos koncertas apjungė dvi šventes – Šv. Valentino dienos ir Vasario 16-osios, nes meilė be laisvės neįmanoma bei kvietė koncerto metu švęsti Meilę.

Atlikėja nestokojo atvirų prisipažinimų, kad koncertuoti prieš pilnutėlės „Žalgirio“ arenos publiką jai nėra labai drąsu ir taip jau įprasta, kaip gali atrodyti iš šalies. Tiesa, autorinio koncerto išvakarėse Jazzu arenoje turėjo galimybę „pasibandyti“ tą pačią sceną Kaune vasario 15 d. vykusiame nacionalinės Eurovizijos finale, kur ji buvo pakviesta atlikti tris kūrinius.

Jazzu vasario 16-ąją surengtame koncerte net kelis kartus nuoširdžiai prašė publikos palaikymo ir dėkojo tiek savo grupei, su kuria „jaučiasi saugi“, tiek žiūrovams. „Nes be jūsų nebūtų manęs“, – entuziastingai plojusiai Kauno publikai dėkinga lenkėsi bene populiariausia Lietuvos muzikos kūrėja ir atlikėja.

Į Jazzu koncertą Kaune publika rinkosi tikrai gausiai – bilietų geriausiose vietose nebeliko mažiausiai mėnesį prieš koncertą, tad daugeliui panorėjusių išvysti atlikėją gyvai teko tenkintis vietomis trečiame sektoriuje ir stebėti atlikėją iš arenos aukštybių. Kauno „Žalgirio“ arena koncertų metu talpina apie 15  tūkst. žiūrovų, bilietų kaina svyravo nuo 25 iki 65 Eur.

Koncerte nuskambėjo populiariausi senieji Jazzu kūriniai: „Ką tu su manim darai“, „Aš skiriu tau šį lietų“, „Po mano oda“, „Dumblas“ ir kiti. Antrojoje koncerto dalyje atlikėja pristatė naują savo scenos partnerį, su kuriuo atliko ir keletą naujai sukurtų dainų, kurios tapo tikra sensacija.

„Atrodo, kad Jazzu tikrai keičia kryptį ir koncertas Kaune yra visiškai naujas jos bandymas. Gal šiek tiek dar netobulas, „nenušlifuotas“, bet mūsų akyse iš vietinės scenos ikonos Jazzu transformuojasi į tarptautinio lygio atlikėją“, – sakė nenorėjęs prisistatyti koncertą Kaune stebėjęs muzikos pasaulio atstovas.

Tikra sensacija tapo ir koncerto pabaiga, kai Jazzu visgi nusprendė išeiti pakartotinai į sceną, nors žiūrovai jau skirstėsi iš salės, nes renginys užsitęsė visa valanda ilgiau, nei planuota. Ištikimiausiems savo gerbėjams Jazzu skyrė dar vieną dainą, kurios metu kartojo sau brangių fanų vardus, dėkojo už sveikinimus bei gėles.

Atlikėja paskutinę dainą atliko be ištaigingų aukštakulnių geltonų batelių ir juokėsi, kad „pagaliau gali jaustis visai laisva“. Apie savo įvaizdį Jazzu nevengė pajuokauti ir koncerto metu. „Turiu kankintis su tais aukštakulniais, nes po to nuotraukose atrodau maža ir stora“, – šmaikštavo Jazzu.

„Žalgirio“ arenos trečiojo aukšto žiūrovai liko nesivylę aptarnavimu – daugelis barų nedirbo, tad norintiems atsigerti teko laukti ilgose eilėse, nebuvo tiekimas ir karštas maistas / Skaitytojų nuotr.

Ir nors koncertas daugumai susirinkusiųjų padovanojo ne vieną teigiamą akimirką, trečiojo sektoriaus žiūrovai liko itin nepatenkinti organizatorių nedėmesingumu čia bilietus įsigijusiai publikai. Dauguma trečiojo aukšto barų neveikė, todėl prie kelių veikusių susidarė milžiniškos spūstys, baruose trūko gėrimų pasiūlos, nebuvo galimybės užsisakyti karšto maisto.

„Tikrai nusivylėme tokiu požiūriu, juk bilietus įsigijome tik trečiame aukšte, nes geresnių vietų jau nebebuvo likę, bet kad negalėsime net pavalgyti, to nesitikėjome“, – skundėsi ilgoje eilėje prie baro stovėjusi kauniečių pora.

Dėl gerokai ilgiau, nei numatyta programoje užtrukusio renginio „bambėjo“ ir drabužinių personalas. Planuota, kad renginys vėliausiai baigsis 23 valandą, tačiau paskutinieji žiūrovai iš arenos išsiskirstė tik prieš vidurnaktį.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.