Sausakimšoje „Žalgirio“ arenoje vyko šventinis koncertas „Aš – dalis tavęs!“ – Kas vyksta Kaune

Sausakimšoje „Žalgirio“ arenoje vyko šventinis koncertas „Aš – dalis tavęs!“

R. Tenio nuotr.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija užfiksavo, kaip į Žalgirio arenoje vykstantį šventinį koncertą „Aš – dalis tavęs!“ rinkosi tūkstančiai žmonių. Čia vyko gausybė pasirodymų Vasario 16-osios dienai paminėti, o vėliau vyks ir Eurovizijos atrankos finalas. Planuojama, kad renginys, kurio transliaciją galima stebėti per LRT televiziją baigsis tik prieš vidurnaktį.

Kaip anksčiau rašė portalas „Kas vyksta Kaune“, koncertą iš viso turėjo galimybę pamatyti daugiau kaip 10 tūkst. žiūrovų – į „Žalgirio“ areną patekti galima buvo tik turint nemokamus kvietimus. Beveik 6 tūkst. kvietimų organizatoriai padovanojo švietimo, kultūros darbuotojams, akademinei bendruomenei, jaunimo organizacijoms. Į koncertą pakviesti ir policijos pareigūnai, ugniagesiai gelbėtojai, sveikatos įstaigų darbuotojai.

Koncertas prasidėjo visai arenai užsipildant žmonėmis ir giedant Lietuvos himną. Po himno arenoje esantys žmonės išgirdo Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos sveikinimą Vasario 16-osios proga.

„Žalgirio“ arenoje vykusiame šventiniame „Aš – dalis tavęs!“ apdovanojimų koncerte taip pat buvo pagerbtas ne vienas Lietuvą garsinantis ir puoselėjantis jos vardą žmogus.

„Laisva šalis“ nominacijos apdovanojimas įteiktas Lietuvos Respublikos prezidentui Valdui Adamkui – už nubrėžtą kryptį į modernią, drąsią, laisvą Lietuvą. Prezidentas tarė padėkos žodį susirinkusiems žmonėms.

„Stipri šalis“ nominacija apdovanotas vaikų ligų daktaras profesorius Rimantas Kėvalas – už holistinį požiūrį į vaiką ir jo raidą.

„Klestinti šalis“ nominacija apdovanota įmonė AB „Freda“ už stipraus ir modernaus verslo vystymą Kaune. Apdovanojimą atsiimti atėjo Rimas Varanauskas jaunesnysis.

„Šviesi šalis“ nominacija įteikta dainininkui Andriui Mamontovui – už indėlį Lietuvos muzikoje ir tautiškumo skatinimą.

Susirinkusius džiugino ne vienas garsus atlikėjas – Vidas Bareikis, Andrius Mamontovas, Monika Liu ir kiti.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.