Kaunietė dėkoja pareigūnams: ištiesė pagalbos ranką paklydusiai senolei

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė skaitytojos laiškas su prašymu viešai padėkoti Kauno policijos pareigūnams, kurie pagelbėjo garbaus amžiaus moteriai. Pasak skaitytojos, jos teta Kauno mieste buvo paklydusi po itin nemalonios situacijos.

Kaunietė pranešė, jog pagalbos reikėjo jos tetai, kuri buvo šoko būsenoje, po to, kai ją apiplėšė nepažįstamasis gatvėje. Tą pačią dieną, po incidento, ji keliavo į Islandijos plentą gauti laikiną asmens dokumentą.

„Ji tiesiog ten pasiklydo, nebežinojo kaip parvykti namo. Pamačiusi policijos pareigūnus ji paklausė kaip jai nusigauti iki stoties. Jiems paklausus kur ji gyvena, pareigūnai nedvejodami įsodino į tarnybinį automobilį ir nuvežė iki namų“, – apie gražų pareigūnų poelgį pasakojo skaitytoja.

Moteris, kuriai tą dieną pasisekė sutikti pareigūnus savo kelyje, norėtų padėkoti Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato PR 3-osios kuopos 2-ojo būrio vyr. patruliams E. Dainauskui ir A. Žuliui.

Vagišius vis dar ieškomas

Kaip teigė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) atstovė Odeta Vaitkevičienė, vasario 6 dieną buvo gautas pranešimas dėl atviros vagystės, kai iš krepšio buvo ištraukta piniginė. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Asmuo, galimai įvykdęs nusikalstamą veiką, nustatinėjamas. Pareigūnai prašo atsiliepti žmones, mačiusius šį įvykį A. Juozapavičiaus prospekte, ar turinčius bet kokios naudingos su atveju susijusios informacijos. Asmenys gali skambinti bendruoju pagalbos telefonu 112 arba Kauno apskr. VPK budėtojams tel. nr. (837) 303 450.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

4 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Garsiam Kauno fotografui – #metoo kaltinimai

Policija prašo pagalbos: iš Kauno klinikų dingo sunkiai besiorientuojantis vyras

„Kauno švaros“ šiukšliavežiui Taikos prospekte smarkiai nepasisekė

Minia kauniečių išlydėjo poetą K. Navaką į amžinojo poilsio vietą

„Swedbank“ klientai gali susidurti su paslaugų trikdžiais: bus atnaujinamos IT sistemos

Atsiradusius keliasdešimt milijonų svarstoma skirti elektriniams autobusams

Kauno pareigūnai sulaikė sunkiu nusikaltimu įtariamą aplinkosaugininką

Kauno klinikose atsidūrusio berniuko mušeika bausmės išvengė: atsakomybę turės prisiimti tėvai

Popiežius Pranciškus paskyrė naują Kauno arkivyskupą

Trečiadienio rytą Kauno rajone aptiktas šiurpus radinys