Savaitgalio renginių apžvalga: nuo festivalių iki parodų – Kas vyksta Kaune

Savaitgalio renginių apžvalga: nuo festivalių iki parodų

R. Tenio nuotr.

Rudeniui persiverčiant į antrąją pusę, Kaunas pasitiks savaitgalį su plačia renginių įvairove: bus ir koncertų, ir festivalių, ir mugių. Keli renginiai, kuriuose vertėtų apsilankyti yra: tarptautinė kačių paroda, Eros Ramazzotti koncertas, Vintage bazaar“ – blusturgis ir Kauno „Istorijų festivalis“.

Ketvirtadienis

Nuo 14 val. prasidės įžanginiai „Istorijų festivalio“ renginiai. Festivalis ves per ilgą miesto gyvavimą nuo seniausių laikų iki pat šių dienų. Istorijomis dalinsis muziejų gidai, teatralai, menininkai, pasakoriai, kurie pakvies į beveik 50 skirtingų renginių, skirtų šeimoms, žmonėms su negalia, jaunuoliams ir senjorams. Daugiau apie renginį ir išsamią renginio programą rasite čia. Verta pažymėti, jog kai kurie renginiai mokami.

Taip pat 14 val. Kleboniškio miške organizuojamos orientacinės varžybos „X trasa“. Dalyviai galės ne tik praleisti laisvalaikį aktyviai ir stiprinti sveikatą, bet ir ieškoti lobių. Norinčius dalyvauti, organizatoriai kviečia registruotis.

17 val. Vyks Kauno tarptautinės grafikos bienalės „Grožis“ atidarymas. Atidarymą pažymės Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos šokio trupės performansas. Jau trečią kartą vykstanti Kauno tarptautinė grafikos bienalė grįš prie dar pirmosios bienalės metu iškelto siekio parodų lankytojams pristatyti darbus, atliktus klasikinėmis grafikos technikomis.

Penktadienis

18 val. Ramybės parke vyks oficialus „Istorijų festivalio“ atidarymas. Renginio metu bus galima pamatyti ir išgirsti istorijų chorą „Ramybės, ramybės…“. Prie Istorijų chorų prisijungs keturių konfesijų šventikai, bus galima išvysti vaizdo ir garso instaliaciją „Pavėjui“, kurios autorė Jenny Kagan.

Taipogi 18 val. po Kauno senamiestį bus vedama ekskursija „Kauno senamiestis 1795 m. – 1915 m. laikotarpiu“. Ekskursija leis atrasti gatveles, apie kurias žino nedaug kas, sužinoti nemažai įdomių faktų, pavyzdžiui, kodėl būtent Kaune įkurta arklių pašto stotis ir daugiau. Ekskursija mokama, išskyrus vaikams ir moksleiviams.

20 val. Kauno „Žalgirio“ arenoje vyks vienintelis Eros Ramazzotti koncertas Lietuvoje. Su dar nematyta programa vykstantis pasirodymas yra įtrauktas į dainininko pasaulines gastroles „Vita ce n’è“. Koncertas mokamas.

Taip pat 20 val. „Sandėlis“ organizuoja AC/DC tribute projektą „AC/DC Project“. Jau virš 20 metų vykstančiame projekte grupės gyvai atlieka legendinės australų grupės žinomiausius hitus. Koncertas mokamas.

Šeštadienis

Nuo 10 val. Kauno technologijos universiteto IX rūmuose (Studentų g. 48) vyks tarptautinė kačių paroda. Kačių mylėtojai galės ne tik pasigrožėti keturkojais, bet ir išvysti pirmą kartą Lietuvoje besilankančias Toy Bob veislės kates, stebėti įvairius konkursus, pasiklausyti ekspertų pristatymų apie kačių veislių ypatumus.

14 val. Kino centras „Romuva“ kviečia į Smalsučių kiną: „Ką pašnibždėjo pelėda“ – šiuolaikinės prancūzų animacijos rinktinė programa patiems mažiausiems žiūrovams. Seansas mokamas, rekomenduojama bilietus įsigyti iš anksto.

18 val. Renginių oazėje vyks bigbyto grupių festivalis „Gintarinis ruduo 2019″. Festivalyje svečiuosis atlikėjai iš Lietuvos bei užsienio, o ypatingas svečias Arvydas Jofė, kuris yra laikomas vienu iš geriausių Europos būgnininku, pristatys specialiai festivaliui paruoštą projektą.

Sekmadienis

Nuo 9 val. Žalgirio arenoje šėls „Vintage bazaar“ – blusturgis. Organizatoriai kviečia dalyvauti visus, kurių namuose prisikaupė daiktų bei drabužių, nes čia juos bus galima parduoti, mainyti arba dovanoti. Mugėje galėsite rasti visko – nuo drabužių iki plokštelių. Mugė vyks iki 15 val, lankymas nemokamas.

14 val. Šalia Pažaislio vienuolyno (T. Masiulio g. 31) vyks tradicinis Kauno šunų ir jų šeimininkų susitikimas. Iniciatyvos metu šeimininkus rūpimais klausimais konsultuos veterinarijos ekspertai, augintinių lauks pramogų bei dresiravimo erdvė.

18 val. Kauno kultūros centre vyks „Istorijų festivalio“ renginių ciklo koncertas „Paskutinis koncertas“, skirtas Kauno geto atminimui. Renginyje dalyvaus Kauno miesto simfoninis orkestras, Kaunas 2022 ambasadorė Bella Shirin, VDU vaidybos studentai. Libreto autorė ir režisierė Agnė Dilytė.

Kaip visada, čia išvardinti renginiai nėra viskas, kas šį savaitgalį vyks Kaune. Daugiau apie renginius galite rasti čia. Gal šį savaitgalį tuokiasi jūsų draugai ar artimieji? Pasveikinkite! Sužinoti kieno laukia išskirtinis savaitgalis, galite rasti vestuvių rubrikoje.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.