Senamiesčio automobilių aikštelė kauniečiams užminė mįslę: už ką mes mokame?

Skaitytojos nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno senamiestyje įkurta mokama automobilių stovėjimo aikštelė papiktino kaunietę. „Už ką mes mokame, kad paliktumėm ratą duobėje?“, – spėliojo aikštelės kokybe pasibaisėjusi vairuotoja.

Į „Kas vyksta Kaune“ redakciją kreipėsi skaitytoja, kuriai pasipiktinimą sukėlė prie Karaliaus Mindaugo pr. įsikūrusio greitojo maisto „McDonald’s“ restorano esanti automobilių stovėjimo aikštelė.

Kaip nurodo internetinė svetainė „Parkavimas Kaune“, ši aikštelė, įkurta Puodžių ir Smalininkų gatvių sankirtoje, priklauso mėlynajai stovėjimo zonai. Pusvalandis automobilio stovėjimo aikštelėje kainuoja 0.30 eur., o valanda vairuotojams atsieina 0.60 eur.

Automobilių stovėjimo aikštelės būkle pasipiktinusi kaunietė pateikė nuotraukas, kuriose užfiksuoti aikštelės trūkumai ir susiformavę gilios duobės.

„Mokama mašinų stovėjimo aikštelė prie „McDonald’s“ senamiestyje. Už ką čia mes mokame? Kad paliktume ratą duobėje?“, – retoriškai klausė skaitytoja.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

14 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Kauno koronaviruso dienoraštis #savaitgalis

Sekmadienį koronaviruso infekcija nustatyta dar 23 asmenims

V. Kasiulevičius: pirmomis gegužės savaitėmis Lietuva pasieks koronaviruso piką

A. Veryga apribojo ir respiratorių bei vienkartinių pirštinių pardavimą (papildyta)

Įspėja kelininkai: naktį eismo sąlygas sunkins plikledis

Koronaviruso infekcija patvirtinta dar vienai medikei

Karantinas – privalomas visiems: kauniečiai gali pranešti apie pažeidimus

Pernai politinės partijos gavo daugiau kaip 8,5 mln. pajamų – turtingiausi buvo socialdemokratai

SAM: dėl koronaviruso bus tiriami visi, kuriems pasireiškia simptomai

Gūsingas vėjas dalį kauniečių paliko be elektros