Senamiesčio automobilių aikštelė kauniečiams užminė mįslę: už ką mes mokame?

Skaitytojos nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno senamiestyje įkurta mokama automobilių stovėjimo aikštelė papiktino kaunietę. „Už ką mes mokame, kad paliktumėm ratą duobėje?“, – spėliojo aikštelės kokybe pasibaisėjusi vairuotoja.

Į „Kas vyksta Kaune“ redakciją kreipėsi skaitytoja, kuriai pasipiktinimą sukėlė prie Karaliaus Mindaugo pr. įsikūrusio greitojo maisto „McDonald’s“ restorano esanti automobilių stovėjimo aikštelė.

Kaip nurodo internetinė svetainė „Parkavimas Kaune“, ši aikštelė, įkurta Puodžių ir Smalininkų gatvių sankirtoje, priklauso mėlynajai stovėjimo zonai. Pusvalandis automobilio stovėjimo aikštelėje kainuoja 0.30 eur., o valanda vairuotojams atsieina 0.60 eur.

Automobilių stovėjimo aikštelės būkle pasipiktinusi kaunietė pateikė nuotraukas, kuriose užfiksuoti aikštelės trūkumai ir susiformavę gilios duobės.

„Mokama mašinų stovėjimo aikštelė prie „McDonald’s“ senamiestyje. Už ką čia mes mokame? Kad paliktume ratą duobėje?“, – retoriškai klausė skaitytoja.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

14 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Kantri muzikos tėvas V. Stakėnas atskleidė savo pirmą kartą „Žalgirio“ varžybose

A. Užkalnis išreiškė savo nuomonę apie „trikojus“: jiems priešinasi tik vairuotojai su trimis smegenų vingiais

Raudondvaryje įvykus avarijai prireikė greitosios pagalbos

Kauno rajone – 100 metų jubiliejus

Naktį laukia sunkios eismo sąlygos

Fiksuoja skaitytojai: kodėl „Kauno švara“ naktį taip elgiasi?

Aplinkosaugos gėda Kaune: srutų upelis teka jau daugiau nei 50 metų

Kaune vėl pasipylė vagystės iš automobilių: labiausiai turėtų saugotis „BMW“ savininkai

Kaunietis pasipiktino automobilių stovėjimo aikštele: už ką mokėti?

Kauno rajone vakar siautėjo girti vairuotojai