Senamiesčio automobilių aikštelė kauniečiams užminė mįslę: už ką mes mokame?

Skaitytojos nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno senamiestyje įkurta mokama automobilių stovėjimo aikštelė papiktino kaunietę. „Už ką mes mokame, kad paliktumėm ratą duobėje?“, – spėliojo aikštelės kokybe pasibaisėjusi vairuotoja.

Į „Kas vyksta Kaune“ redakciją kreipėsi skaitytoja, kuriai pasipiktinimą sukėlė prie Karaliaus Mindaugo pr. įsikūrusio greitojo maisto „McDonald’s“ restorano esanti automobilių stovėjimo aikštelė.

Kaip nurodo internetinė svetainė „Parkavimas Kaune“, ši aikštelė, įkurta Puodžių ir Smalininkų gatvių sankirtoje, priklauso mėlynajai stovėjimo zonai. Pusvalandis automobilio stovėjimo aikštelėje kainuoja 0.30 eur., o valanda vairuotojams atsieina 0.60 eur.

Automobilių stovėjimo aikštelės būkle pasipiktinusi kaunietė pateikė nuotraukas, kuriose užfiksuoti aikštelės trūkumai ir susiformavę gilios duobės.

„Mokama mašinų stovėjimo aikštelė prie „McDonald’s“ senamiestyje. Už ką čia mes mokame? Kad paliktume ratą duobėje?“, – retoriškai klausė skaitytoja.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

14 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Pasaulis be žiniasklaidos: ar įmanomas toks scenarijus?

Koronavirusas nustatytas Kaune paskaitą vedusiam dėstytojui: izoliuotis privalo 28 studentai

Netoli Kauno susidūrimo metu nukentėjo motociklo vairuotojas

Seime bus svarstoma idėja įpareigoti informuoti vairuotojus apie „trikojus“

Kauno klinikose – kova dėl milžiniškos vertės pirkinio: tūkstančiai sergančiųjų tapo valdininkų įkaitais

Pamatykite iš aukštai: po kelių mėnesių pertraukos stadione vėl verda darbai

Kauno oro uostas svarsto įrengti saulės jėgainių parką

Keičiasi Registrų centro e. paslaugų kainos

Už vaikų izoliaciją bus mokamos ligos išmokos

Kauno apskrityje užregistruoti du nauji koronaviruso židiniai