Senamiesčio automobilių aikštelė kauniečiams užminė mįslę: už ką mes mokame? – Kas vyksta Kaune

Senamiesčio automobilių aikštelė kauniečiams užminė mįslę: už ką mes mokame?

Skaitytojos nuotr.

Kauno senamiestyje įkurta mokama automobilių stovėjimo aikštelė papiktino kaunietę. „Už ką mes mokame, kad paliktumėm ratą duobėje?“, – spėliojo aikštelės kokybe pasibaisėjusi vairuotoja.

Į „Kas vyksta Kaune“ redakciją kreipėsi skaitytoja, kuriai pasipiktinimą sukėlė prie Karaliaus Mindaugo pr. įsikūrusio greitojo maisto „McDonald’s“ restorano esanti automobilių stovėjimo aikštelė.

Kaip nurodo internetinė svetainė „Parkavimas Kaune“, ši aikštelė, įkurta Puodžių ir Smalininkų gatvių sankirtoje, priklauso mėlynajai stovėjimo zonai. Pusvalandis automobilio stovėjimo aikštelėje kainuoja 0.30 eur., o valanda vairuotojams atsieina 0.60 eur.

Automobilių stovėjimo aikštelės būkle pasipiktinusi kaunietė pateikė nuotraukas, kuriose užfiksuoti aikštelės trūkumai ir susiformavę gilios duobės.

„Mokama mašinų stovėjimo aikštelė prie „McDonald’s“ senamiestyje. Už ką čia mes mokame? Kad paliktume ratą duobėje?“, – retoriškai klausė skaitytoja.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA