Visą Kauną sukaustė kamščiai: per 40 minučių vos pajudėjo – Kas vyksta Kaune

Visą Kauną sukaustė kamščiai: per 40 minučių vos pajudėjo

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Pirmadienio pavakarę gatvės Kauno vairuotojams tapo tikru košmaru. Skaitytojai praneša, kad susidūrus dviem automobiliams, milžiniška spūstis susidarė Islandijos plente, tačiau situacija ne ką geresnė ir kitose vietose.

Kaip pasakojo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas, Islandijos plentu judėdamas link „Megos“, 200 metrų jis važiavo 40 minučių. „Įspėkite žmones, kad nevažiuotų“, – kalbėjo vyras.

Pasirodo, srauto judėjimas apsunko kelio už Kleboniškio tilto nepasidalijus sunkvežimiui su taksi automobiliu. Šiuo metu judant nuo Vilniaus pravažiuojama tik antra Islandijos plento juosta, spūstis prasideda jau ties Ateities plento pasukimu.

Vairuotojai praneša, kad dideli kamščiai formuojasi ir kitur. Avarijai įvykus leidžiantis Šiaurės prospekto kalnu, eismas stoja važiuojant link Jonavos gatvės.

Dėl avarijų spūstys taip pat driekiasi Taikos prospekte ir Nuokalnės gatvėje važiuojant Vilijampolės kryptimi, kemšasi V. Krėvės ir Pramonės prospektai.

Pirmadienį netoliese jau buvo uždarytas eismas. Ties prekybos centru „Depo“ judant link „Megos“ susidūrus automobiliui „Mercedes-Benz“ su vilkiku „DAF“, kamštis nusitęsė iki pat Akademijos.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA