Visą Kauną sukaustė kamščiai: per 40 minučių vos pajudėjo

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienio pavakarę gatvės Kauno vairuotojams tapo tikru košmaru. Skaitytojai praneša, kad susidūrus dviem automobiliams, milžiniška spūstis susidarė Islandijos plente, tačiau situacija ne ką geresnė ir kitose vietose.

Kaip pasakojo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas, Islandijos plentu judėdamas link „Megos“, 200 metrų jis važiavo 40 minučių. „Įspėkite žmones, kad nevažiuotų“, – kalbėjo vyras.

Pasirodo, srauto judėjimas apsunko kelio už Kleboniškio tilto nepasidalijus sunkvežimiui su taksi automobiliu. Šiuo metu judant nuo Vilniaus pravažiuojama tik antra Islandijos plento juosta, spūstis prasideda jau ties Ateities plento pasukimu.

Vairuotojai praneša, kad dideli kamščiai formuojasi ir kitur. Avarijai įvykus leidžiantis Šiaurės prospekto kalnu, eismas stoja važiuojant link Jonavos gatvės.

Dėl avarijų spūstys taip pat driekiasi Taikos prospekte ir Nuokalnės gatvėje važiuojant Vilijampolės kryptimi, kemšasi V. Krėvės ir Pramonės prospektai.

Pirmadienį netoliese jau buvo uždarytas eismas. Ties prekybos centru „Depo“ judant link „Megos“ susidūrus automobiliui „Mercedes-Benz“ su vilkiku „DAF“, kamštis nusitęsė iki pat Akademijos.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

57 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Kauno meras atskleidė, kodėl R. Meilutytę pasirinko patarėja

Prie „Megos“ - sunkiasvorio ir lengvojo automobilio susidūrimas: spūstis kilometrinė

Du svarbius pasikeitimus pristatęs A. Gelažninkas pasiryžęs antrą kartą įveikti Dakarą (foto)

Žlugo balsavimas dėl V. Pranckiečio atstatydinimo (papildyta)

Mitingo „Vėžys - ne sloga“ dalyviai siunčia jautrią žinutę: mes norime gyventi

Atsakas: svarstoma kompensuoti rajono gyventojų išlaidas vaikų darželiuose mieste

Stovėjimas Vienybės požeminėje aikštelėje bus žymimas Geltonąja zona

Sušauktas nenumatytas Seimo posėdis: balsuos dėl V. Pranckiečio atstatydinimo

„Valstiečiai“ nusprendė: R. Karbauskį deleguos į Seimo vadovybę

Atsinaujina Laisvės alėjos maisto parduotuvės: proga apsipirkti su didelėm nuolaidom (foto)