Visą Kauną sukaustė kamščiai: per 40 minučių vos pajudėjo

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienio pavakarę gatvės Kauno vairuotojams tapo tikru košmaru. Skaitytojai praneša, kad susidūrus dviem automobiliams, milžiniška spūstis susidarė Islandijos plente, tačiau situacija ne ką geresnė ir kitose vietose.

Kaip pasakojo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas, Islandijos plentu judėdamas link „Megos“, 200 metrų jis važiavo 40 minučių. „Įspėkite žmones, kad nevažiuotų“, – kalbėjo vyras.

Pasirodo, srauto judėjimas apsunko kelio už Kleboniškio tilto nepasidalijus sunkvežimiui su taksi automobiliu. Šiuo metu judant nuo Vilniaus pravažiuojama tik antra Islandijos plento juosta, spūstis prasideda jau ties Ateities plento pasukimu.

Vairuotojai praneša, kad dideli kamščiai formuojasi ir kitur. Avarijai įvykus leidžiantis Šiaurės prospekto kalnu, eismas stoja važiuojant link Jonavos gatvės.

Dėl avarijų spūstys taip pat driekiasi Taikos prospekte ir Nuokalnės gatvėje važiuojant Vilijampolės kryptimi, kemšasi V. Krėvės ir Pramonės prospektai.

Pirmadienį netoliese jau buvo uždarytas eismas. Ties prekybos centru „Depo“ judant link „Megos“ susidūrus automobiliui „Mercedes-Benz“ su vilkiku „DAF“, kamštis nusitęsė iki pat Akademijos.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

57 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Švara per 15 minučių: automobilių salonus Kaune valys ir sekmadieniais

Kauniečiai fiksuoja: virš Kauno ratais žemai skraido lėktuvas „Boeing“

„Lietuvos geležinkeliai“ imasi papildomų veiksmų koronaviruso rizikos suvaldymui

Dėl smurto artimoje aplinkoje sulaikytas neblaivus Lietuvos kariuomenės karys

Planuojama sujungti dvi laisvės atėmimo įstaigas Kaune

Sinoptikai: savaitgalį laukia nauja kritulių banga

Dėl koronaviruso rizikos „Žalgirio“ rungtynes su Milano ekipa praleido trečdalis sirgalių

Aptuštėjusioje arenoje Milano „Olimpia“ priėmęs „Žalgiris“ po pratęsimo skynė pergalę

Nepaisant perspėjimų ir grąžinamų bilietų, į „Žalgirio“ areną plūsta krepšinio aistruoliai

Atvykusieji į „Žalgirio“ susitikimą su Italijos ekipa prie arenos tikrinami papildomai