Kauniečiai nusivylę: kas nutiko „Bolt“ paspirtukams?

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Saulėtą ketvirtadienį „Bolt“ elektriniais paspirtukais kelionės tikslą ketinusiems pasiekti kauniečiams teko keisti planus. „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai sako, kad šių transporto priemonių šiandien gatvėse tiesiog nėra.

„Kas nutiko „Bolt“ paspirtukams? Kaune nei vieno. Nuvylė ir supykdė…“ – ketvirtadienio pavakarę rašė portalo skaitytojas. Iš tikrųjų, įsijungus programėlę miesto centras buvo kaip iššluotas, paspirtukų zona tuščia.

Susisiekus su „Bolt“ vadovu Lietuvoje Andriumi Pacevičiumi, šis nurodė, kad tiekėjas ne taip suprato informaciją ir per anksti surinko paspirtukus – jų šiandien mieste praktiškai nebuvo.

„Įvyko vidinė komunikacijos klaida. Aiškinamės, kas nutiko, ir užtikrinsime, kad tai nepasikartotų, o kauniečiai geru oru galėtų naudotis paspirtukų paslauga“, – sakė A. Pacevičius.

Anot jo, žiūrima, ar yra galimybė atšaukti visą procesą ir išvežioti bent dalį transporto priemonių dar šiandien. Rytoj nuo pat ryto visos transporto priemonės esą garantuotai bus grąžintos į gatves.

„Bolt“ vadovas Lietuvoje paaiškino, kad kiekvienos dienos vakarą tiekėjas surenka paspirtukus, per naktį įkrauna, o ryte išvežioja. Paskirstant juos atsižvelgiama į oro prognozes – greičiausiai, įvyko komunikacijos klaida ir galbūt tiesmukai priėmus nurodymus, šiandien paspirtukai išvežioti nebuvo.

Netikėta žinia: „Bolt“ startuoja su paspirtukais Kaune 24 nuotr.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad „Bolt“ paspirtukų paslaugą Kaune pradėjo teikti rugpjūčio 5 d. – elektrinių transporto priemonių tuomet pristatyta virš 100.

Paspirtukų vairuotojai turi būti bent 18 metų amžiaus, jį programėlėje prašoma patvirtinti perėjus į paspirtukų sritį. Transporto priemone naudotis galima visame miesto centre nuo Kauno pilies žiedo iki geležinkelio stoties ir dalyje Žaliakalnio. Kelionę paspirtuku užbaigti galima bet kurioje šioje zonoje esančioje vietoje.

Gamintojų duomenimis, elektriniu paspirtuku galima nuvažiuoti apie 45 km, tačiau realus įveikiamas nuotolis, priklausomai nuo kelio, greičio, vairuotojo svorio, siekia 25-30 km. Esant geroms oro sąlygoms, paspirtukais bus galima naudotis iki lapkričio.

14 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Išbandykite savo žinias – ar išlaikytumėte „Regitros“ teorijos egzaminą

Neįprasta kaunietės paroda: iš betono kurti papuošalai atkartoja Kauno klestėjimo laikotarpį

Merginą žiauriai sumušusio jurbarkiečio bausmė papiktino visuomenę: ruošia peticiją

Atostogas nutraukęs S. Skvernelis: tik A. Verygos informacija dėl koronaviruso bus teisinga

Dėl koronaviruso plečiamas rizikingų šalių sąrašas, ministerija kreipiasi į oro uostus ir avialinijas

„Achema“ ruošiasi ekstremaliai situacijai: suvažiavo ugniagesiai iš visos apskrities

Kaunas ir kiti didieji miestai papildomai dezinfekuoja viešąjį transportą

S. Malinauskas: visi, kas praneša apie koronaviruso atvejus Lietuvoje – meluoja

Koronavirusas artėja link Lietuvos: fiksuojami nauji atvejai Lenkijoje ir Estijoje (atnaujinta)

Kauno ligoninė atsargumo priemonių dėl virusų ėmėsi anksčiau, nei kitų miestų gydymo įstaigos