Dėl netinkamo „BMW“ vairuotojos manevro trys žmonės ligoninėje, tarp jų – vaikas – Kas vyksta Kaune

Dėl netinkamo „BMW“ vairuotojos manevro trys žmonės ligoninėje, tarp jų – vaikas

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Trečiadienio popietę įvyko ne tik skaudus eismo įvykis ties Karmėlavos kapinėmis, bet ir dėl netinkamo „BMW“ vairuotojos manevro susidūrė trys automobiliai Muravos sankryžoje. Avarijos metu nukentėjo trys asmenys, tarp išvežtųjų į ligoninę ir mažametis vaikas.

Susisiekus su Kauno apskr. VPK, paaiškėjo, kad pranešimas apie Savanorių ir Pramonės prospektų sankryžoje įvykusį eismo įvykį gautas 14:33 valandą.

Susidūrimas įvyko dėl to, kad moters, gimusios 1986 metais, vairuojamas „BMW“ markės automobilis rėžėsi į priešais stovinčias dvi transporto priemones, kurios buvo sustojusios praleisti pėsčiuosius. Pirmiausia smūgį pajuto „Volkswagen Passat“ vairuojamo 1986 metų gimimo moters ekipažas, vėliau smūgis teko ir 1984 metų gimimo moters vairuojamai „Opel“ markės transporto priemonei.

Pirminiais duomenimis, įvykio metu nukentėjo „Passat“ vairavusi moteris bei automobilyje buvęs mažametis vaikas (gim. 2014 m.) ir „Opel“ vairuotoja.

Į įvykio vietą sugužėjo visos specialiosios tarnybos: prireikė ne tik policininkų, bet ir medikų bei ugniagesių pagalbos.

Sankryžoje susiformavusi spūstis, tad transporto priemonių pralaidumas suprastėjęs.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA