Kauniečiai kviečiami į švarių „sneakerių“ dieną – nemokamai išsivalyti savo batus

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Puikiai žinoma laisvalaikio laisvalaikio avalynės ir aprangos parduotuvė „Trip shop” į vasaros sezoną žengia nauju vardu – „Sour Kick”. Ta proga „Sour Kick“ kartu su Sneaker Spot vyrukais nori visus sportbačių gerbėjus šį šeštadienį pakviesti į švarių „sneakerių” dieną ir visiškai nemokamai išsivalyti savo batus, bei sužinoti apie tinkamą batų priežiūrą, tam kad mylimiausi kedai tarnautų ilgiau.

Tereikia ateiti su tais sportbačiais, kuriuos norėsit, kad išvalytų „Sneaker Spot“, atsisėsit patogiai 10-15 minučių ir galėsit džiaugtis atnaujintais savo kedais. Norint išsivalyti daugiau nei 1 porą arba remontuotis, bus galimybė palikti batus ir atsiimti vėliau. „Sour Kick“ puoselėdami kedų kultūrą siekia ne tik pasiūlyti geriausią sportbačių asortimentą Lietuvoje, bet ir pamokyti rūpintis savo avalynę, kad ji tarnautų ilgiau.

Analogiškas renginys vykęs „Sour Kick“ parduotuvėje Vilniuje sulaukė didžiulės sėkmės. Norintys išsivalyti batus rikiavosi jau nuo ryto, daugelis teigė pirmą kartą savo batus atiduoda į profesionalių batų priežiūros specialistų rankas. Ne vienas prisipažino nevengiantis purvinus sportbačius įmesti į skalbyklę, ko daryti tikrai nereikėtų, nes dauguma kedų yra sutvirtinami klijais, kurių tvirtumui labai kenkia vanduo ir plovikliai, todėl batai vėliau gali plyšti ar tiesiog atsiklijuoti padas.

„Sour Kick” / Organizatorių nuotr.

„Sneaker Spot“ visiems susirinkusiems dalino patarimus apie tinkamą batų priežiūrą ir valymą. Batų valymu domėjosi tiek

vaikinai tiek merginos, netrūko ir baltų ar itin šviesių batų gerbėjų, nes tokiems batams reikalinga ypatinga priežiūra ir profesionalios priemonės. Tarp norinčių atnaujinti savo batus, taip pat buvo ir tikrų “sneakerheadų”, kurių kolekcijoje ne viena išskirtinė kedų pora, todėl jie labai džiaugėsi galimybe ne tik atnaujinti batus, bet ir pabendrauti su kitais kedų gerbėjais, aptarti vienas kito batus ir tiesiog linksmai praleisti laiką.

„Sour Kick“ darbuotojai pastebi, kad lietuviai nevengia investuoti į kokybišką ir išskirtinę avalynę, tačiau dažnai pamiršta, kad jai reikia ir tinkamos priežiūros. Tinkamas avalynės valymas ir impregnavimas gali padėti mėgiamus batus išlaikyti kuo ilgiau kaip naujus, be to tinkama priežiūra padeda išvengti blukimo, plyšimų ir kitų avalynės defektų.

Renginio metu visi norintys bus supažindinami su profesionaliu avalynės valymu ir priežiūra, be to gaus patarimu ir kaip tinkamai išsirinkti bei avėti batus. Profesionalūs Sour Kick darbuotojai papasakos apie naujausias sportbačių tendencijas bei kiekvienam parinks jam tinkamiausią batų porą.

„Sour Kick” / Organizatorių nuotr.

Madingi kedai dabar tapo tikra asmeninio stiliau vizitine kortele, greitas gyvenimo tempas diktuoja savas taisykles, todėl patogumas ima viršų, o šiandieninės sportinių batelių tendencijos leidžia atskleisti savo stilių ir net prie kostiumo derinti stilingus sportbačius.

„Sour Kick“ galima rasti ir išskirtinius visame pasaulyje best-selleriais tapusius kedų modelius iš Nike, New Balance, adidas, Fila ir kt., todėl čia savo batų porą atras, net išrankiausias klientas.

„Sour Kick“ vienas iš pagrindinių tikslų puoselėti autentiškumą ir dabartinę pasaulio didmesčio stiliaus kultūrą atrenkant tik būtino tūrėti šiuolaikinio gatvės stiliaus asortimentą ir tik tai kas geriausia – su tokia misija Kauno senamiestyje įsikūrusi gatvės mados ir laisvalaikio avalynės parduotuvė „Sour Kick“ (buvęs Trip Shop), parduotuvė įsikūrusi Kauno Senamiestyje, Vilniaus g., 23.

5 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

M. Kalnietis nemato savęs Š. Jasikevičiaus sistemoje

JAV teismas atmetė N. Venckienės skundą dėl ekstradicijos

Minint žydų istorijos metus - dėmesys žydiškoms Kauno vietoms

Internetinio žaidimo kūrėjams gręsia atsakomybė už neapykantos kurstymą

Birštono apžvalgos bokšto lankytojų atmintinė: nuo informacijos iki patarimų

Kauno policijos reidas: beteisė vairuotoja pareigūnams prisipažino gėrusi

Virš Lietuvos - Ukrainos karinių oro pajėgų žvalgai

Orai: po liūčių - dar viena karščio banga

Kauniečių pamėgtas turgus veiks ir darbo dienomis

Prezidentų stipendijos – 26 geriausiems studentams, net 10 iš jų Kauno universitetams