Dviratininkui ant Varnių tilto nepasisekė dvigubai

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienį kauniečiai pasidalijo viename Varnių tilto gale stovinčio policijos ekipažo nuotrauka. Vairuotojų teigimu, lietingą vakarą pareigūnai pričiupo neblaivų dviratininką.

Formalumus tvarkantys pareigūnai apie 21 val. užfiksuoti ant Varnių tilto, ties nusukimu į Jonavos gatvę. Šalimais pliaupiant lietui pastatytas dviratis, o prie policijos automobilio stovi žmogus.

Situacijos liudininku tapęs kaunietis tvirtino, kad alkoholio matuokliu dviratininkui nustatytas net 3,5 prom. girtumas. Žmonės juokavo, kad dviratį reikėtų nutempti ant vilkiko, o vairuotoją – ant neštuvų.

Susisiekus su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtoju, šis „Kas vyksta Kaune“ teigė apie tokį incidentą duomenų neturintis ir koks girtumas nustatytas dviratininkui patvirtinti negalėjo.

Anot pašnekovo, jeigu patruliai tiesiog gatvėje sustabdė patikrinti dviračio vairuotoją ir pasiaiškino, kad šis neblaivus, jam surašytas administracinio nusižengimo protokolas, o šitokie nusižengimai budinčiųjų neregistruojami.

Kad ir koks girtumas nustatytas dviratininkui, baudžiamoji atsakomybė jam negresia. Pagal LR administracinių nusižengimų kodekso 428 str. 7-8 d., dviračių vairavimas, kai tai daro neblaivūs (0,4-1,5 prom.) asmenys, užtraukia baudą nuo 80 iki 150 eurų, o jeigu nustatytas didesnis nei 1,5 prom. girtumas – 150-200 eurų.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Trečdalį avarijų sukelia „klevai“ - įvardijo vieną kvailiausių priežasčių

Ministro A. Verygos pažadas medikams - nuo rugsėjo atlyginimai didės

V. Rupšys – prieš privalomą moterų šaukimą į kariuomenę

Po karšto penktadienio - kardinalios orų permainos savaitgalį

Kaunietis savaitgalį kviečia apsirūpinti žiemai ir smagiai praleisti laiką

G. Nausėda įvardijo, kurie ministrai turi likti pareigose

Kauno pareigūnai prašo pagalbos: gal matėte eismo įvykį kelyje Vilnius-Kaunas?

Uždarius Aleksoto tiltą nepatogumų patiria ne tik vairuotojai

Kauno rajone, Nevėžio pakrantėje – gyvsidabris

Kauno paveldosaugininkas bus teisiamas už kyšininkavimą (papildyta)