Dviratininkui ant Varnių tilto nepasisekė dvigubai

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienį kauniečiai pasidalijo viename Varnių tilto gale stovinčio policijos ekipažo nuotrauka. Vairuotojų teigimu, lietingą vakarą pareigūnai pričiupo neblaivų dviratininką.

Formalumus tvarkantys pareigūnai apie 21 val. užfiksuoti ant Varnių tilto, ties nusukimu į Jonavos gatvę. Šalimais pliaupiant lietui pastatytas dviratis, o prie policijos automobilio stovi žmogus.

Situacijos liudininku tapęs kaunietis tvirtino, kad alkoholio matuokliu dviratininkui nustatytas net 3,5 prom. girtumas. Žmonės juokavo, kad dviratį reikėtų nutempti ant vilkiko, o vairuotoją – ant neštuvų.

Susisiekus su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtoju, šis „Kas vyksta Kaune“ teigė apie tokį incidentą duomenų neturintis ir koks girtumas nustatytas dviratininkui patvirtinti negalėjo.

Anot pašnekovo, jeigu patruliai tiesiog gatvėje sustabdė patikrinti dviračio vairuotoją ir pasiaiškino, kad šis neblaivus, jam surašytas administracinio nusižengimo protokolas, o šitokie nusižengimai budinčiųjų neregistruojami.

Kad ir koks girtumas nustatytas dviratininkui, baudžiamoji atsakomybė jam negresia. Pagal LR administracinių nusižengimų kodekso 428 str. 7-8 d., dviračių vairavimas, kai tai daro neblaivūs (0,4-1,5 prom.) asmenys, užtraukia baudą nuo 80 iki 150 eurų, o jeigu nustatytas didesnis nei 1,5 prom. girtumas – 150-200 eurų.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Du iš keturių naujausių koronaviruso atvejų – Kauno apskrityje

Kariuomenės vadas: Lietuvos oro gynyba pakilo į aukštesnį lygį

Kauno apskrities policijos vadovo kėdės siekia du kandidatai

Lietuvoje – dar 4 nauji koronaviruso infekcijos atvejai

Prestižiniai Kauno sklypai – V. Matijošaičio sūnaus rankose

Drama Kauno rajone: nepilnametis peiliu gynė mamą

Savaitgalio orai nelepins: laukia apniukusios ir vėsios dienos

„Akacijų alėjos 2020“ programoje: scenos grandai ir kvietimas stebėti festivalį nuotoliniu būdu

Kaune koncertu ant vandens atidaryta viena moderniausių irklavimo bazių Europoje

Vietoje legendinės Kauno spaustuvės atidarytas multifunkcinis verslo parkas