Automagistralėje netoli Kauno – smarkus susidūrimas (papildyta)

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienio rytą du automobiliai susidūrė keli kilometrai už Kauno važiuojant link Klaipėdos. Pirminiais duomenimis, čia prispaustas žmogus.

Kaip socialiniuose tinkluose apie 8.20 val. dalijosi kauniečiai, avarija įvyko A1 automagistralėje važiuojant link Klaipėdos, ties Sausine. Redakciją pasiekusiose nuotraukose matyti nedidelis krovininis automobilis sumaitotu priekiu.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas „Kas vyksta Kaune“ informavo, kad pranešimas apie nelaimę gautas 8.19 val. Kelyje susidūrė vilkikas ir lengvasis automobilis, pareigūnai dirba įvykio vietoje. Pagal pirminius duomenis, vienoje transporto priemonių prispaustas žmogus.

Susisiekus su Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (PGV) Operacinio vadovavimo skyriaus specialistu, šis patvirtino, kad į įvykio vietą iškviesti ugniagesiai, tačiau daugiau informacijos apie situaciją ir žmogaus galimai patirtus sužalojimus dar neturėjo.

Kauno greitosios medicinos pagalbos stoties (GMP) pamainos vyresnysis gydytojas nurodė, kad čia išsiųstos dvi greitosios brigados, medikai dirba nelaimės vietoje.

Tuo metu važiuojant magistrale link Klaipėdos, formuojasi daugiau nei kilometro ilgumo spūstis, automobiliai stoja ties Giraite.

Papildyta 9.16 val.

Kauno GMP pamainos vyresnysis gydytojas informavo, kad nelaimės metu nukentėjo vienas vyras. Jis patyrė atvirą lūžį ir krūtinės ląstos sumušimą, žmogus išvežtas į LSMU ligoninę Kauno klinikas.

Papildyta 12.39 val.

Kauno PGV patikslino, kad ugniagesiai į nelaimės vietą kelio Vilnius-Klaipėda 107 kilometre atvyko 8.24 val. Čia buvo susidūręs lengvasis automobilis „Renault Kangoo“ ir vilkikas „Mercedes-Benz“, kurį vairavo Baltarusijos pilietis.

Buvo prispaustas 1983 m. gimęs „Renault“ vairuotojas. Vyras gelbėjimo įranga iškeltas iš transporto priemonės ir sąmoningas perduotas medikams, kurie, kaip jau minėta, jį išgabeno į gydymo įstaigą.

5 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Aktualu pardavinėjantiems automobilį: ateityje reikės specialaus numerio

Rekonstrukcija Aleksote pasiekė piką – uždaromas tiltas

Vyriausybė: stojantiesiems į aukštąsias sąlygos bus vienodos

Graikijoje užgimusią svajonę įgyvendino Kaune

Paskelbti mokyklinio lietuvių kalbos egzamino rezultatai: ne visi gali džiaugtis

Pasaulio universitetų reitinge VDU – tarp šalies lyderių

Dvylikametė pagerino 9 metus kaunietei R. Meilutytei priklausiusį rekordą

Neseniai rekonstruotose Kauno gatvėse - naujos kliūtys

Kaune laikinai bus sustabdytas vandens tiekimas

Kėdainiuose užpultas ir sumuštas Kauno policijos pareigūnas