Automagistralėje netoli Kauno – smarkus susidūrimas (papildyta)

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienio rytą du automobiliai susidūrė keli kilometrai už Kauno važiuojant link Klaipėdos. Pirminiais duomenimis, čia prispaustas žmogus.

Kaip socialiniuose tinkluose apie 8.20 val. dalijosi kauniečiai, avarija įvyko A1 automagistralėje važiuojant link Klaipėdos, ties Sausine. Redakciją pasiekusiose nuotraukose matyti nedidelis krovininis automobilis sumaitotu priekiu.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas „Kas vyksta Kaune“ informavo, kad pranešimas apie nelaimę gautas 8.19 val. Kelyje susidūrė vilkikas ir lengvasis automobilis, pareigūnai dirba įvykio vietoje. Pagal pirminius duomenis, vienoje transporto priemonių prispaustas žmogus.

Susisiekus su Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (PGV) Operacinio vadovavimo skyriaus specialistu, šis patvirtino, kad į įvykio vietą iškviesti ugniagesiai, tačiau daugiau informacijos apie situaciją ir žmogaus galimai patirtus sužalojimus dar neturėjo.

Kauno greitosios medicinos pagalbos stoties (GMP) pamainos vyresnysis gydytojas nurodė, kad čia išsiųstos dvi greitosios brigados, medikai dirba nelaimės vietoje.

Tuo metu važiuojant magistrale link Klaipėdos, formuojasi daugiau nei kilometro ilgumo spūstis, automobiliai stoja ties Giraite.

Papildyta 9.16 val.

Kauno GMP pamainos vyresnysis gydytojas informavo, kad nelaimės metu nukentėjo vienas vyras. Jis patyrė atvirą lūžį ir krūtinės ląstos sumušimą, žmogus išvežtas į LSMU ligoninę Kauno klinikas.

Papildyta 12.39 val.

Kauno PGV patikslino, kad ugniagesiai į nelaimės vietą kelio Vilnius-Klaipėda 107 kilometre atvyko 8.24 val. Čia buvo susidūręs lengvasis automobilis „Renault Kangoo“ ir vilkikas „Mercedes-Benz“, kurį vairavo Baltarusijos pilietis.

Buvo prispaustas 1983 m. gimęs „Renault“ vairuotojas. Vyras gelbėjimo įranga iškeltas iš transporto priemonės ir sąmoningas perduotas medikams, kurie, kaip jau minėta, jį išgabeno į gydymo įstaigą.

5 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

V. Pranckietis traukiasi iš „valstiečių“, bet lieka Seimo pirmininku

Prekybos milžinui „Amazon“ - asmeninis V. Landsbergio prašymas

Į Nerį pasipylus srutoms - įspėjimas kauniečiams

Laisvalaikio idėjos priešpaskutiniam vasaros savaitgaliui (renginių apžvalga)

Kaunas nejuokauja: ragina kauniečius iš Vilniaus sugrįžti namo

Mokslo metų pradžios datą šiemet mokyklos rinksis pačios

Ryškėja naujas legendinių Kauko laiptų skvero vaizdas: patinka ne visiems

Užgriuvus betono plokštei sutuoktinio akivaizdoje žuvo moteris: kaimynai nesutramdo ašarų

„Žalgirio“ naujokas iš JAV pažėrė netikėtų „faktų“ apie Š. Jasikevičių

Vakarinis reidas Kaune: policijai teko bausti šūsnį skubančių vairuotojų