Pasibaisėjo vaizdais Nemuno ir Neries santakoje: „Tikiuosi, įstatymai visiems vienodi“

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaunietį Rimą papiktino pamatyti vaizdai po miestui šventinio savaitgalio. Vyras, užfiksavęs dabar jau juodus žolės pakloto plotus, tikisi, jog kai kurie draudimai, susiję su elgesiu gamtoje, vis dar galioja visiems vienodai.

„Nemuno pakrantė Santakos parke po „šventimo“.  Ar bent įsivaizduotumėte, kad toks barbarizmas būtų galimas kur nors Paryžiaus ar Londono centriniame parke? Kokį vaidmenį pas mus vaidina tariamieji aplinkosaugininkai? Ar jau visiems nuo šiandien galima eiti į pakrantę kepti šašlykų, važinėti su mašinomis žaliu paklotu? Tikiuosi, įstatymai visiems vienodi“, – kartėlio neslepia kaunietis.

Šeštadienio vidurnaktį Nemuno ir Neries santakoje įgyvendinta Kauno gimtadienio programos dalis. Kauniečiams ir miesto svečiams buvo demonstruojamas ugnies misterijos – degančių skulptūrų šou. Būtent todėl po pasirodymo likę panašumų į laužavietę, o žalieji plotai gerokai pajuodavę.

Kauno miesto savivaldybės Kultūros skyriaus vedėjas Albinas Vilčinskas „Kas vyksta Kaune“ patikino, jog teritorija bus sutvarkyta ir atstatyta. Tuo esą rūpinasi renginio organizatorius.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

42 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Artinasi galinga stichija: Kaunui klius bene labiausiai

Iššūkis kauniečiams: ar gerai pažįsti Kauno rajoną?

Kauno muitininkų pričiuptas vyras nelegalų krovinį slėpė po šakočiais

Sutuoktiniams iš Kauno automobilių verslas apkarto - teks sumokėti daugiatūkstantinę baudą

Per žingsnį nuo stichinės nelaimės: prie Kauno situacija ypač sudėtinga

Mirtinai posūnį sumušusiam G. Konteniui priteista išmoka

Rusija keičia įvažiavimo į Karaliaučių tvarką (atnaujinta)

Oficialiai nustatyta kadenciją baigiančios D. Grybauskaitės renta

Kauniečiai sunerimę: Palemonas paskendo juoduose dūmuose

Darbymetis Kauno autobusų stotyje: po atnaujinimo tiek keleivių dar nebuvo