Aktualu kauniečiams: kaip važiuos viešasis transportas po eglutės įžiebimo

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Gruodžio 1 d., 18 val., Kaune bus oficialiai duotas startas kalėdiniam laikotarpiui. Planuojama, kad šventė baigsis apie 19.30 val. – kaip skelbia „Kauno autobusai“, po renginio kauniečių patogumui bus paleista daugiau kai kurių maršrutų autobusų ir troleibusų. nuo to meto kauniečiai šeštadienį galės kai kurių maršrutų viešąjį transportą išvysti dažniau nei įprastai.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad po kalėdinės eglutės įžiebimo šventės iš Kauno pilies stotelių keleivius veš 18-ojo (tik link galinės stotelės „A. Stulginskio universitetas“), 20-ojo (tik link galinės stotelės „Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija“), 37-ojo ir 40-ojo maršrutų autobusai.

Taip pat – 1-ojo (tik link Vaidoto g.), 2-ojo, 5-ojo (tik link Petrašiūnų), 7-ojo (tik link galinės stotelės „Partizanų g.“), 10-ojo bei 11-ojo maršrutų troleibusai.

Be to, Naujųjų metų išvakarėse, gruodžio 31 d., Rotušės aikštėje vyks šventinis renginys, kurio pradžia – 22.30 val., numatoma pabaiga – 0.30 val. Naujųjų metų naktį važiuos 1-ojo Vaidoto g.–Islandijos pl., 5-ojo Petrašiūnai–Varnių g., 11-ojo Islandijos pl.–Kaniūkai ir 15-ojo Partizanų g.–Centras maršrutų troleibusai.

Šventiniu laikotarpiu, nuo 2018 m. gruodžio 27 d. iki sausio 1 d., visomis naktimis važiuos 13N, 14N ir 37N maršrutų autobusai. Naktimis iš gruodžio 26 d. į 27 d. ir iš 27 d. į 28 d. autobusai važiuos pagal ketvirtadienio eismo tvarkaraštį, naktį iš gruodžio 29 d. į 30 d. – pagal penktadienio eismo tvarkaraštį, o naktimis iš gruodžio 30 d. į 31 d. ir iš gruodžio 31 d. į sausio 1 d. – pagal šeštadienio eismo tvarkaraštį.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno oro uosto kavinėse atliktos FNTT kratos

Naktį numatomos sunkios eismo sąlygos

Prieš akistatą su „Alba“ Š. Jasikevičius išskyrė žaidybinio plano akcentus

Muštynės kebabinėje: policija ieško šių vyriškių

Lietuva ruošiasi 5G ryšio plėtrai: įvardijo, kada ryšį turėsime Kaune ir kituose miestuose

Iš griūvančio pastato vasarą evakuotiems kauniečiams – gera žinia

Išaiškino naujų radarų naudojimo ypatumus: pareigūnams KET negalioja

Kaune startavo internetinė sporto erdvių nuomos platforma

Kauno pareigūnams įkliuvo automobilį vairavęs neblaivus karys

Kelio atkarpoje ties „Mega“ pradėta tilto per Nerį statyba