„Lietuvos metų automobilio 2019“ startas bus paskelbtas Kaune

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Tradicinių rinkimų „Lietuvos metų automobilis“ startas šiemet bus paskelbtas netradicinėje vietoje – Kaune. Rotušės aikštėje artėjantį šeštadienį nuo 12 valandos bus išrikiuoti visi rinkimuose dalyvaujantys automobiliai, o kauniečiai ir miesto svečiai galės juos ne tik apžiūrėti, bet ir pavairuoti. Tuo pačiu – dalyvauti geriausio Kauno automobilio rinkimuose ir laimėti savaitgalį su „Audi Q5“ arba pasivažinėjimą sportiniais automobiliais „Nemuno žiedo“ trasoje.

Kaunas yra automobilininkų miestas. Nepaisant to, kad daugiausia naujų automobilių parduodama Vilniuje, prie Kauno yra „Nemuno žiedo“ lenktynių trasa, iš čia kilo daugybė garsių lenktynininkų ir transportui nusipelniusių žmonių. Šio miesto gyventojai taip pat aktyvūs visuose rinkimuose ir patys mielai ne tik balsuoja, bet ir bando naujausius modelius – tuo įsitikinome praėjusiais metais, kai bandymų dieną taip pat surengėme Kaune“, – teigia rinkimus organizuojančios asociacijos „Lietuvos žurnalistų autoklubas“ prezidentas Valdas Valiukevičius.

„Lietuvos metų automobilis 2018“ / Organizatorių nuotr.

Galės išbandyti automobilius

Oficialus rinkimų, kuriuose dalyvauja 33 automobiliai, atidarymas numatomas 12 val., o pabaiga – 15 val. Per tiek laiko renginio vedėjai papasakos apie kiekvieną modelį, vyks parodomieji važiavimai.

Kauniečiai ir miesto svečiai Rotušės aikštėje išvys išrikiuotus konkurso dalyvius, o kai kuriuos jų galės ir išbandyti. Gamintojų atstovai pasirūpins, kad prie automobilių būtų apie juos galintys papasakoti vadybininkai, o greta rotušės bus išrikiuoti analogiški testams skirti modeliai. Į bandymus užsiregistruoti bus galima vietoje.

„Lietuvos metų automobilis 2018“ / Organizatorių nuotr.

Rotušės aikštėje taip pat bus įrengta visureigių testų „Peak Point“ platforma. Pirmą kartą rinkimų istorijoje daugiau nei pusė „Lietuvos metų automobilio“ dalyvių yra SUV modeliai, tad galimybė išbandyti jų pravažumą, diferencialų veikimą, nuvažiavimo bei užvažiavimo kampus yra vertinga ne tik komisijai, bet ir tų automobilių pirkėjams.

„Didesnio pravažumo modelių testams privalome skirti didelį dėmesį. Kiekvienas gamintojas savo gamoje jau turi po kelis visureigius ir pirkėjams atsirinkti, kas yra kas, nėra paprasta. Visureigiai važiavimo ant asfalto savybėmis pastaraisiais metais tapo labai panašūs į mažesnius automobilius, tad turime juos nagrinėti kur kas plačiau ir šiemet parengėme didelę testų programą“, – pasakoja V. Valiukevičius.

Rinks geriausią automobilį Kaunui

Artėjantis šeštadienis pažymi ne tik „Lietuvos metų automobilio 2019“, bet ir „Lietuvos metų automobilio Kaunui“ rinkimų pradžią. Kauniečiai prie Rotušės aikštės ras palapinę, kurioje galės palikti balsą už jiems labiausiai patikusį automobilį. Visi balsai bus suskaičiuoti, pagal juos išrinktas favoritų dešimtukas ir rinkimai persikels į internetinę platformą – portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai geriausią Kauno automobilį rinks dar tris savaites.

Savo balsą palikę piliečiai dalyvaus loterijoje, kurioje bus galima laimėti du įspūdingus prizus – praėjusių rinkimų nugalėtoją, „Lietuvos metų automobilį Kaunui 2018“ „Audi Q5“ savaitgaliui su pilnu degalų baku arba dalyvio paketą „Audi Sport“ mokykloje, kur vairuotojai šlifuoja savo įgūdžius su „Audi RS“ serijos modeliais.

Geriausiu 2018-ųjų automobiliu kauniečiai išrinko „Audi Q5“ / R. Tenio nuotr.

Praėjusiais metais konkursas vyko tokiu pačiu principu, tik „Top 10“ kauniečiai rinko kitoje vietoje – specialioje testų dienoje prie „Megos“ prekybos centro. Pernykščiuose rinkimuose nugalėjo „Audi Q5“, tačiau tarp geriausiųjų pateko ir pagrindiniame konkurse „Lietuvos metų automobilis 2018“ nugalėjęs „Mazda CX-5“. Tai įrodo, kad kauniečiai automobilius renkasi ne tik vedami emocijų, bet ir praktinių sumetimų bei geba įvertinti įvairias jų savybes.ė

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Sekmadienis žada nekokią įžangą į ateinančią savaitę: oras nedžiugins

Kaunietis M. Vitulskis tapo kolegės nesąžiningumo auka: kreipėsi į teisininkus

Kaune atidengtas žalgiriečio B. Davieso delno įspaudas

Po vakar Dainavoje įvykusios masinės avarijos kauniečiai širsta iki šiol

Policija ieško vagies: išsinešė fotoaparatą ir nešiojamąją kolonėlę

Atskleidė, kaip vos už kelis eurus pasigaminti prabangią vakarienę

Į Lietuvą norėta įvežti 4 mln. nesaugių medicinos priemonių

Ar sekmadienį bus galima balsuoti bet kurio Lietuvos miesto rinkimų apylinkėse?

Kaune laksto azarto mėgėjai: laikinai uždaryta Švenčionių gatvės atkarpa

Suskaičiavo iš anksto balsavusių rinkėjų skaičių: kauniečiai neskuba