Skaudus susidūrimas Jonučiuose: prireikė ugniagesių ir medikų pagalbos – Kas vyksta Kaune

Skaudus susidūrimas Jonučiuose: prireikė ugniagesių ir medikų pagalbos

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr. / „Kas vyksta Kaune“ montažas

Pirmadienį apie vidurdienį policija, medikai ir ugniagesiai suvažiavo į Kauno rajone, Jonučiuose esančią sankryžą. Po skausmingo susidūrimo, čia iš automobilių teko traukti žmones – trys nukentėjusieji atsidūrė ligoninėje.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) budėtojo duomenimis, 11.53 val. gautas pranešimas, kad Sodų ir Vyčio Kryžiaus gatvių sankryžoje susidūrė automobiliai „Hyundai Santa Fe“ ir „Mazda 2“.

Budinčio pareigūno žiniomis, „Mazda“ po smūgio apsivertė, nors iš įvykio vietoje darytų nuotraukų matyti, kad „Mazda“ pakelėje stovi ant ratų, o „Hyundai“, rodosi, – visais keturiais į viršų.

Nelaimės metu sužeisti abiejų automobilių vairuotojai ir keleivė – į gydymo įstaigą išvežti trys žmonės. Apie vairuotojų blaivumą duomenų pašnekovas pateikti kol kas negalėjo. Vairuotojai dar bus tikrinami tiriant jų kraujo mėginius.

Vienas žmogus, Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Operacinio vadovavimo skyriaus specialisto teigimu, buvo įkalintas automobilyje – jam išlaisvinti ugniagesiai naudojo hidraulinius plėstuvus ir žirkles.

Iš sudaužyto automobilio ištraukta sąmoninga vairuotoja perduota medikams. Tiesa, ugniagesiams dirbti teko ne prie apvirtusio automobilio, o to, kuris liko stovėti ant ratų – nebuvo įmanoma atidaryti jo durelių. Kitus du nukentėjusiuosius, policijos žiniomis, ištraukė medikai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA