Gegužę uždarytame Nemuno krantinės take darbininkų – nei kvapo

„Kas vyksta Kaune“ skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Į „Kas vyksta Kaune“ redakciją kreipėsi susirūpinęs skaitytojas: nuo gegužės mėnesio Nemuno krantinėje esančiame pėsčiųjų take puikuojasi „Eiti draudžiama“ kelio ženklas. O darbai sustojo vos nurinkus tako plyteles.

„Jokie darbai nevyksta, važinėtis dviračių arba pasivaikščioti negalima“, – situaciją apibūdina kaunietis Rokas.

Susisiekus su Kauno miesto savivaldybe, paaiškėjo, kad darbai turėjo būti atlikti iki liepos mėnesio. Visgi, pradėjus ardyti betono plokštes, paaiškėjo, kad Nemuno krantinėje yra daug išpjovų, dėl kurių ir įkrisdavo betono plokštės – susidėvėdavo remontas.

„Pirkimas buvo vykdytas esamų dangų remontui, tad rangovai sustabdė darbus, kol nebus išspręsta, kaip tvarkyti krantinės pagrindus“, – susidariusią situaciją komentuoja Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Specialistas atskleidė, kad buvo pasikviesti ekspertai, kurie atliko tyrinėjimus ir pasiūlė problemos sprendimo būdus. Pasak jo, kaip tik šiomis dienomis buvo gautas rangovo UAB „Kamesta“ pasiūlymas, kokia galėtų būti papildoma suma, siekiant sutvarkyti visą krantinę.

„Kol kas dar negalime pasakyti, kada bus tęsiami darbai, bet raginame rangovą juos pradėti kaip įmanoma greičiau. Ši vieta aktuali visiems kauniečiams“, – pripažįsta A. Pakalniškis.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

34 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Fiksuoja skaitytojai: naktį ugniagesiai iš Nemuno gelbėjo žmogų

Suskaičiavo neiškeistus litus: pas gyventojus jų likę šimtai milijonų

Į ligoninę paguldytas Laisvės alėjoje sužalotas vyras

Pasakė vietas Kaune, kur galima naudotis kepsninėmis: sąrašas nedžiugins

Lietuvoje vyksta prezidento ir Europos Parlamento rinkimai

Avarija Aukštuosiuose Šančiuose: automobilis po smūgio virto ant stogo

Kauno parkai tada ir dabar: istorija siekia XIX amžių

Sekmadienis žada nekokią įžangą į ateinančią savaitę: oras nedžiugins

Kaunietis M. Vitulskis tapo kolegės nesąžiningumo auka: kreipėsi į teisininkus

Kaune atidengtas žalgiriečio B. Davieso delno įspaudas