Šilainių gyventoja neištvėrė: „Kaip kovoti su tokia „žmogaus proto negalia“?

Asociatyvi / P.Grigaliūno nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytoja sako negalinti tverti pykčiu dėl kaimynų elgesio. Mat, gyvendami daugiabutyje jie teršia kitų gyventojų butus įvairiausios kilmės nešvarumais. „Kaip kovoti su tokia “žmogaus proto negalia“?“, – tūžta kaunietė.

„Kodėl visa tai vyksta daugiabučiuose: vadinasi, jei gyveni aukštu žemiau esančiame būste nei kaimynas, šis gali tau į balkoną mėtyti „įvairiausio plauko“ dalykus. O ką jau kalbėti apie cigarečių nuorūkas – gali ir gaisras kilti“, – neslepia nerimo portalo skaitytoja.

Moters pasakojami nutikimai, sako ji, dažnai kartojasi Baltų prospekte stūksančiame 35 numeriu pažymėtame daugiabutyje.

„Kol nuėjau iki virtuvės, štai, kokį vaizdelį išvydau balkone, ant palangės, o virš galvos girdėjau sklindant į balkono sieną purtomo kilimėlio garsą. Paklausiau kaipmynės: ką darai? O klausimas, regis, tik dar labiau  sustiprino jos norą purtyti minėtą kilimėlį smarkiau. Kaip kovoti su tokia „žmogaus proto negalia“, kai nepaisoma aplinkinių žmonių interesų?, – kritikos kaimynams negaili šilainiškė.

Kaunietės atsiųstose nuotraukose matyti baltos spalvos palangė, nusėta tamsios spalvos nešvarumais, greičiausiai, žemėmis. Pasak skaitytojos, užfiksuotas vaizdas tėra vieną dieną į jos butą patekusios šiukšlės, procesas esą piktybiškai kartojamas nuolat.

„Nežinia, kuo „už tokį gėrį“ atsilyginti kaimynams, kurie neleidžia kitiems kaimynams ramiai ir švariai gyventi, kone ant galvos drėbdami nešvarumus“, – kalbėjo pašnekovė.

98 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Perspėjimas paspirtukų vairuotojams: toliau elgiantis pavojingai - keis eismo taisykles

Rudens orai nenustoja stebinti: po šalnos naktį – 20 laipsnių šiluma

Žalių rodyklių prie „Akropolio” pasigedę vairuotojai: kada užbaigs pradėtą darbą?

Sprendimas Kauno darželyje tėvus privertė sunerimti: pasirinko pigiausią variantą?

Senamiestyje atidengtas paminklas J. Tumui-Vaižgantui

Tarptautinę dieną be automobilio viešasis transportas Kaune veš nemokamai

Minia gerbėjų plūdo susitikti su „Žalgirio“ krepšininkais

Kauno vairuotojai juokiasi: pasiklydo (papildyta)

Kauno klinikų medikė: nuo šio sindromo kas penktas kūdikis miršta

Kaunietei K. Brazauskienei diagnozuotas trečios stadijos vėžys