Liūtis kauniečiams atvėrė miesto opas: „rudenį ir pavasarį čia neįmanoma ateiti“

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Po keletą dienų iš eilės pliaupiančio lietaus akylų kauniečių žvilgsniai krypsta, kaip sako jie patys, į nekokybiškai atliktus darbus. Šį kartą portalo skaitytojų susidomėjimą patraukė visuomenei skirtos erdvės po atviru dangumi. Vanduo žliūgso ant mokyklos stadiono dangos bei vaikų žaidimo ir karstyklių aikštelėse.

„Matau dar vieną valdžios tvarkymosi mieste „kokybės“ pavyzdį. Šiaurės prospekte, prie Kauno Pilėnų progimnazijos, atnaujintas mokyklos stadionas. Taip pat įrengta puiki žaidimų aikštelė vaikams bei erdvė, kurioje stūkso karstyklės. Tačiau tinkamai nesutvarkyta drenažo sistema, net anksčiau nebuvo taip šlapia“, – kritikos negaili kauniečiai.

Jų teigimu, ant naujo mokyklos stadiono tako dangos, kaip ir kitose dvejose minėtose erdvėse, nėra kur nutekėti vandeniui. Todėl jis tyvuliuoja ant dangų. Štai, pavyzdžiui, sako portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai,
vaikų žaidimų aikštelė įrengta nelygioje vietoje – įduboje.

„Pernai vasarą ir rudenį vyko darbai. Rezultatai labai gražūs, tik gaila, kad atliekant darbus tam tikri būtini dalykai nebuvo nepagalvoti iš anksto. Rudenį ir pavasarį čia neįmanoma ateiti“, – teigia portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai.

Dėkojame, kad dalinatės aktualijomis apie Kauną ir jo apskritį. Jei norite pranešti naujieną, rašykite mums el. paštu: kaunas@kasvyksta.lt.

 

38 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Kaune vyko draugiškas policijos reidas: apdovanojo pavyzdingiausius

Kauno klinikose - unikalios Lietuvoje operacijos

Aiškėja galutinis Laisvės alėjos rekonstrukcijos terminas: dar teks pakentėti

N. Venckienės sūnus – apie mamą: tyliai ir ramiai tikrai niekas jos nenuteis

Prie Trijų mergelių tilto sugužėjo policija ir kariuomenė

V. Pranckietis traukiasi iš „valstiečių“, bet lieka Seimo pirmininku

Prekybos milžinui „Amazon“ - asmeninis V. Landsbergio prašymas

Į Nerį pasipylus srutoms - įspėjimas kauniečiams

Laisvalaikio idėjos priešpaskutiniam vasaros savaitgaliui (renginių apžvalga)

Kaunas nejuokauja: ragina kauniečius iš Vilniaus sugrįžti namo