Kreipiasi skaitytojai: užsemta gatvė kauniečius verčia rinktis kitą maršrutą

Kas vyksta Kaune skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaunas tvarkosi ir kauniečiai tuo džiaugiasi. Tačiau tvarka gali pasigirti tikrai ne visos Kauno vietos – vieną itin didelių nepatogumų keliančią situaciją fiksuoja ir portalo skaitytojai.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas pranešė, jog patekimas į Palemoną pro Neveronių gatvę palijus yra apsunkintas. Iš greitkelio Kaunas–Vilnius įsukus į gatvę, pasitinka vandeninga kliūtis..

„Kažkas užpylė žemėmis slėnius ir kelias liko žemiau užpiltų žemių. Palijus lietui, vairuotojų laukia išbandymai, nes pravažiuoti balą – nelengva“, – pastebėjo skaitytojas, pridūręs, kad viską išspręstų žemių kalnuose padarytos pralaidos vandeniui nubėgti.

Apie situaciją pranešęs skaitytojas įspėjo, jog balas įveikti gali ne kiekvienas – vieniems pavyksta pravažiuoti iš lėto, o dalis gyventojų renkasi ilgesnę kelionę, vykdami į Neveronis pro Ramučius.

Situacijos nešvelnina ir orai – sinoptikai praneša, jog Kauną ir ateinančias paras vis aplankys lietaus pritvinkę debesys. Detalią informaciją apie orus galite rasti čia.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

14 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Priminė vairavimą lengvinančią sistemą: pagelbėti gali kelios smulkmenos

Kauno rotušė nušvito svarbią reikšmę nešančia žinute

LKL kovos: žalgiriečiai krepšinio aikštelėje varžovus iš Šiaulių „sumalė į miltus“

Vaisiai, kvepiantys Kalėdomis: 7 įdomūs faktai apie mandarinus

Daugėja tyrimų dėl prekybos žmonėmis: pareigūnai atsižvelgia ne į visų skundus

Atrinktos mokyklos, kurios gaus 24 mln. eurų kokybės krepšelį: pateko ir Kaunas

Praneša kauniečiai: iš troleibusų masiškai išlaipinami žmonės (papildyta)

Dėl lėktuvo gedimo D. Grybauskaitė nepasiekė Rygos

Kodėl vieni automobiliai yra gražūs, o kiti – ne?

Į areštinę uždarytas pareigūnams į atlapus ligoninėje puolęs girtas nepilnametis