Girtas vairuotojas Aleksote nubloškė motorolerį: dvi merginos ligoninėje

Asociatyvi / Kauno apskrities VPK nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vėlyvą antradienio vakarą Aleksote nelaime baigėsi dviejų jaunų merginų kelionė motoroleriu. Šiam susidūrus su lengvuoju automobiliu, vairuotoja ir keleivė buvo sužalotos. Paaiškėjo, kad mašinos vairuotojas buvo neblaivus.

Kaip pranešė Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, birželio 5 d., apie 22.50 val., S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje 1965 m. gimusio vyrio vyro vairuojamas „Audi“ kliudė motorolerį „Piaggio“.

Į gydymo įstaigą dėl patirtų sužalojimų pristatytos dvi merginos (gim. 1998 m. ir 1997 m.), važiavusios motoroleriu. Automobilio „Audi“ vairuotojui alkoholio matuokliu nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,35 prom.

Antradienį tikrai ne po vieną alaus išlenkę vyrai prie vairo sučiupti ir kitose Kauno vietose bei apylinkėse. Apie 20.05 val. Seniavos kaime, Purienų gatvėje, 1975 m. gimęs vyras, važiuodamas automobiliu „Toyota“ atbulomis, kliudė šalia stovėjusį „Citroen“.

Vairuotojui, iš kurio atimta teisė vairuoti transporto priemones, alkoholio matuokliu nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,71 prom.

Tą pačią dieną, 17.40 val., Kaišiadorių rajone esančio Zūbiškių kaimo Žąslių gatvėje, pareigūnai patikrinimui sustabdė įtartinai kelyje manevravusį traktorių. 1965-ųjų gimimo ūkio technikos vairuotojas buvo gerokai įkaušęs – jam nustatytas sunkus 3,00 prom. girtumas.

Taip pat antradienį, apie 19.40 val., vyras (gim. 1953) neblaivus automobilį „Volkswagen Sharan“ vairavo Kėdainių rajono Berželės kaime. Vyriškiui alkoholio matuokliu nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,69 prom.

37 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno Vytauto Didžiojo karo muziejus turi naują vadovę

Tiesioginė transliacija: A.Veryga iš Seimo pateikia naujausią informaciją apie koronavirusą Lietuvoje

Dėl sprendimo stabdyti įstaigų veiklą kritikuojamas Kaunas sako saugantis darbo vietas

Dėl sumažėjusių keleivių srautų „Lietuvos geležinkeliai“ stabdo dar dalį reisų

G. Surplys: trys ketvirtadaliai užsikrėtimų koronavirusu – vietiniai

S. Skvernelis: karantiną svarstoma pratęsti dviem savaitėms

Karantinas pakoregavo terminus: paskelbta pajamų deklaravimo pradžios data

Stirnas Kauno rajone sumedžiojusiems brakonieriams teks pakloti nemenką baudą

Paskatinimas mokiniams, pagalba mokytojams: interaktyvūs naminių žingsnių iššūkiai

Pirmadienį dėl karantino taisyklių pažeidimų nubausta 80 žmonių