Kamuoliai skrodė tinklelius ir sutemus: praūžė tradicinis gatvės kultūros festivalis (foto)

G. Lažausko nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Visą penktadienį prekybos miestelyje „Urmas“ bumbsėjo kamuoliai ir zujo gatvės kultūros propaguotojai bei mėgėjai. Kaip ir dera, į gilią naktį nusitęsęs „Naktinis Krepšinis 2018“ pasiūlė puokštę atrakcijų: nuo krepšinio turnyrų iki hip hopo atlikėjų ir gatvės šokėjų pasirodymų.

Norint suteikti galimybę pažaisti kuo platesniam krepšininkų ratui, 3 prieš 3 gatvės krepšinio varžybos buvo perskirtos į dvi dalis. Pirmojoje, nuo 12 iki 17 val., kamuolį į rankas ėmė 12-17 metų amžiaus žaidėjai, o antrojoje, nuo 18 val. iki gilios nakties – 18-26 metų amžiaus krepšininkai.

Kol oranžinio sviedinio entuziastai grūmėsi po krepšiais, specialiai įrengtame parke vyko riedlenčių ir BMX dviračių varžybos, o kiek tolėliau – gatvės šokių turnyras. Tiesa, būtent temstant „Naktinis Krepšinis“ sužibėjo visomis spalvomis – neišblaškė dalyvių ir publikos nė pasirodęs lietus.

„Žalgirio“ fanai galėjo tiesiogiai stebėti Eurolygos finalo ketverto pusfinalio kovą su Stambulo „Fenerbahce“, o vėliau sceną užėmė žinomi Lietuvos hip hopo atlikėjai.

Vieni po kitų mikrofonus į rankas ėmė ir repo rimus liejo Kuoga ir Wite Katt, YBDY ir Tyfaz, „8 Kambarys“, Erkė, Micro One, „Despotin Fam“, „Tie Geresni“, „Flying Saucer Gang“, „Tavo tėvas“ ir Krapshtukas. Vakarėlis čia užsitęsė iki vėlumos – jam besibaigiant, pasistengus rytuose gal net buvo galima įžvelgti brėkštant aušrą.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad praėjusią savaitę kažkas sugalvojo išradingai pareklamuoti „Naktinį Krepšinį“ išstatęs Kauno gatvėse ženklus su atlikėjų pavadinimais ir renginio šūkiais.

Renginį organizuojanti KTU Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto studentų atstovybė teigė, kad akcijos griebėsi ne jos žmonės, o Kauno miesto savivaldybė suskubo pašalinti ženklus.

2 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Skelbiama apie naujus koronaviruso infekcijos atvejus

Birželį ketinama atnaujinti skrydžius mėgstama lietuvių atostogų kryptimi

Šilumą savaitgalį lydės netikėtos orų permainos

Su žinomos dainininkės buvusiuoju poruojama G. Alijeva: bet kuriam vyrui su manimi susitikti pavojinga

Kaune užfiksuotas sparčiausiai augantis darbo užmokestis Lietuvoje

Ką tik atvertą Vienybės aikštę išmargino juodos žymės

VTEK: nėra duomenų, kad S. Skvernelis supainiojo interesus dėl lėšų jo gatvės asfaltavimui

Į korupcijos skandalą įsivėlusiems „Kauno tiltams“ – stambus užsakymas uostamiestyje

Atsiveria dar viena lietuvių pamėgta atostogų kryptis

Sukurtas interaktyvus žemėlapis, rodantis visų Lietuvos medikų atlyginimus