Kamuoliai skrodė tinklelius ir sutemus: praūžė tradicinis gatvės kultūros festivalis (foto)

G. Lažausko nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Visą penktadienį prekybos miestelyje „Urmas“ bumbsėjo kamuoliai ir zujo gatvės kultūros propaguotojai bei mėgėjai. Kaip ir dera, į gilią naktį nusitęsęs „Naktinis Krepšinis 2018“ pasiūlė puokštę atrakcijų: nuo krepšinio turnyrų iki hip hopo atlikėjų ir gatvės šokėjų pasirodymų.

Norint suteikti galimybę pažaisti kuo platesniam krepšininkų ratui, 3 prieš 3 gatvės krepšinio varžybos buvo perskirtos į dvi dalis. Pirmojoje, nuo 12 iki 17 val., kamuolį į rankas ėmė 12-17 metų amžiaus žaidėjai, o antrojoje, nuo 18 val. iki gilios nakties – 18-26 metų amžiaus krepšininkai.

Kol oranžinio sviedinio entuziastai grūmėsi po krepšiais, specialiai įrengtame parke vyko riedlenčių ir BMX dviračių varžybos, o kiek tolėliau – gatvės šokių turnyras. Tiesa, būtent temstant „Naktinis Krepšinis“ sužibėjo visomis spalvomis – neišblaškė dalyvių ir publikos nė pasirodęs lietus.

„Žalgirio“ fanai galėjo tiesiogiai stebėti Eurolygos finalo ketverto pusfinalio kovą su Stambulo „Fenerbahce“, o vėliau sceną užėmė žinomi Lietuvos hip hopo atlikėjai.

Vieni po kitų mikrofonus į rankas ėmė ir repo rimus liejo Kuoga ir Wite Katt, YBDY ir Tyfaz, „8 Kambarys“, Erkė, Micro One, „Despotin Fam“, „Tie Geresni“, „Flying Saucer Gang“, „Tavo tėvas“ ir Krapshtukas. Vakarėlis čia užsitęsė iki vėlumos – jam besibaigiant, pasistengus rytuose gal net buvo galima įžvelgti brėkštant aušrą.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad praėjusią savaitę kažkas sugalvojo išradingai pareklamuoti „Naktinį Krepšinį“ išstatęs Kauno gatvėse ženklus su atlikėjų pavadinimais ir renginio šūkiais.

Renginį organizuojanti KTU Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto studentų atstovybė teigė, kad akcijos griebėsi ne jos žmonės, o Kauno miesto savivaldybė suskubo pašalinti ženklus.

2 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Už sudrausminimą - naktis areštinėje ir atimti kauniečių vaikai: pavertė girtaujančiais smurtautojais

Gaisro liepsnos ryja buvusias Kauno radijo fabriko patalpas

Kauno regione fiksuojamas didžiausias skaičius sergančių peršalimo ligomis

Mokyklose svarstoma įvesti specialią valandos trukmės pertrauką

„CityBee“ griežtina taisykles: neatsakingiems vairuotojams taikys 2 tūkst. eurų baudas

Suskaičiavo nelaimes rombais pažymėtose Kauno perėjose: statistika nustebins

Ekonomikos augimo Lietuvoje trukmė užminė mįslę: artinasi krizė?

Skaudus susidūrimas Jonučiuose: prireikė ugniagesių ir medikų pagalbos

Kaune – svarbiausias Pasaulinės medijų ir informacinio raštingumo renginys

Kaune viršyta pavojingo vėžį sukeliančio teršalo koncentracija