Kauniečiai nustebę: įvairiose miesto gatvėse iškilo keisti ženklai

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienio rytą Kauno gatvės eismo dalyvius pasitiko neįprastais juodai baltais ženklais. Kauniečiai svarstė, kokia plačiai mieste pabirusių ženklų reikšmė ir ar jie čia atsirado teisėtai. „Kas vyksta Kaune“ pavyko išsiaiškinti, kad akcija susijusi su ateinantį savaitgalį vykstančiu renginiu.

Kaip pranešė „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai, juodos lentos baltais užrašais atsirado Marvelės Užnemunės gatvėje, Tunelio gatvėje kylant link „Molo“, VI forto žiede, Radvilėnų plente, Pramonės prospekte ir magistralėje A1 važiuojant link Vilniaus.

Ant jų surašyti hip hopo grupių pavadinimai: „Tavo tėvas“, „Despotin Fam“, „Flying Saucer Gang“, „Tie Geresni“, „8 Kambarys“. Taip pat buvo galima pastebėti „Stipriausi nemiega“, narkotinių kanapių simboliu laikomą „420“ o išvažiuojant iš Kauno – šmaikštų „Ar spėsi grįžti 05.18“.

Kauno miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Vytautas Jurkevičius „Kas vyksta Kaune“ teigė nieko apie šiuos ženklus negirdėjęs ir, pasitikslinęs kur jie išdėstyti, žadėjo tuoj pat nusiųsti skyriaus specialistą įvertinti situacijos.

Bet kokius naujai statomus kelio ženklus būtina derinti su Transporto ir eismo organizavimo skyriumi bei Kelių policija. Savavališkai statyti negalima nieko. Lygiai tas pats galioja ir reklamai, kuri derinama su savivaldybės Klientų aptarnavimo skyriumi“, – griežtas V. Jurkevičiaus pasisakymas nežadėjo nieko gero per naktį išdygusioms lentoms.

Ženkluose įvardytų atlikėjų, šūkio ir magistralėje užrašytos datos siūlo galas, visgi atvedė iki kitą penktadienį vyksiančios sporto ir gatvės kultūros šventės „Naktinis krepšinis 2018“.

Portalo žurnalistams susisiekus su pagrindine renginio koordinatore Gabriele Matuzaite, ji patvirtino, kad ženkluose nurodytos muzikinės grupės ir atlikėjai pasirodys „Naktinio krepšinio“ koncertinėje dalyje, tačiau patikino, jog neįprastai paskleista žinia – ne pačių organizatorių darbas.

„Labai smagu girdėti, kad kažkas daro tokius dalykus. Patys stengiamės dėl šio renginio, bet dažniau platiname informaciją tradiciniais būdais: naudojame plakatus, skrajutes, socialinę reklamą. Žiauriai džiugu, kad atsirado kažkas netradicinio“, – anoniminių gatvės kultūros aktyvistų pagalba džiaugėsi ir žadėjo nuvažiuoti pažiūrėti G. Matuzaitė.

93 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pirmadienio vakarą - iškilmingos žalgiriečių sutiktuvės (tiesioginė transliacija portale „Kas vyksta Kaune“)

Š. Jasikevičius: dabar visa Europa žino, kad „Žalgiris“ - aukščiausias lygis

Infarkto vertas mūšis: Kauno „Žalgiris“ paskutinėse Eurolygos rungtynėse nukovė principinius varžovus ir iškovojo bronzą!

Prieš lemiamą mačą su „Žalgirio“ krepšininkais susitiko D. Grybauskaitė

Skaitytojai piktinasi: dėl masinės šventės greitoji negalėjo pasiekti nukentėjusiojo

Kauniečiai šėlo naktinėje „viduramžių“ diskotekoje su DJ Sash! (foto)

Šiurpi naktis kelyje: neįgaliojo vežimėlyje partrenktas vyras atvežtas į Kauną

Santaką nutvieskė degančios skulptūros ir šventinis fejerverkas (foto)

Nuo sekmadienio - naujovės „Regitroje“ ir techninėje apžiūroje: kas laukia automobilių savininkų

Viduramžių šventė Kaune tęsiasi (sekmadienio renginių programa)