Už automobilių statymą Kaune šį savaitgalį mokėti nereikės (papildyta)

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaunas gimtadienį švęs su trenksmu – džiugins ne tik renginių gausa, bet ir galimybe vairuotojams mieste statytis automobilius nemokamai visą savaitgalį – nuo šiandien, penktadienio ryto, iki sekmadienio vakaro.

Pasak Kauno miesto savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjo Pauliaus Kero, tarybos sprendimu numatyta, kad Kaune rinkliava už automobilio stovėjimą gegužės 18-20 dienomis nebus renkama.

„Kauno miesto šventės arba „Hanza dienų“ metu už automobilio stovėjimą mokėti nereikia. Tačiau rekomenduojame į renginius važiuoti viešuoju transportu ar dviračiais, nes miesto centre visi norintys automobiliai tikrai netilps“, – komentavo Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas.

Primename, kad „Hanza dienomis“, po renginių, planuojami papildomi viešojo transporto maršrutai. Tad alternatyvų, kuo pakeisti automobilius šį savaitgalį tikrai yra.

Papildyta: Kauniečiai sako, jog informacija apie nemokamą automobilių statymą juos pasiekė per vėlai. Tą esą geriausiai padaryti pradžioje, o ne pabaigoje savaitės. Taip pat kai kurie vairuotojai praneša penktadienio rytą susidūrę su problema, kai parkomatai vis tiek priėmė pinigus už automobilio stovėjimą.

Apie pastaruosius nesklandumus patvirtino ir Všį „Automobilių stovėjimo aikštelės“ direktorius Justas Limanauskas. „Trikdžių buvo penktadienio rytą. Todėl nuo 7 val., darbavomės, kad jų nepasitaikytų, klaidą sutvarkėme“, – sakė jis.

 

30 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Į Kauną ateina tikra žiema

Pasakos kūrėjams Raudondvaryje įteiktos padėkos ir dovanos (foto)

Tenka stovėti spūstyje – „užkeiktoje“ vietoje avarija

Kaune suspindo kalėdinės eglutės, papuoštos norais: išpildys visus

Šventiniu laikotarpiu veiklų netruks: nuo spektaklių iki pašėlusių koncertų

Tarp geriausių Lietuvos vaistininkų – penkios kaunietės (foto)

Išskyrė, kurios kalėdinės dovanos jau yra populiariausios

Kandidatai į prezidentus: nors kai kurių skaičiai gerėja, kelią skinasi du lyderiai

Sutvarkius gatvę Vilijampolėje, ramus miegas tapo nebeįmanomu

Galerijoje įsikūrė išskirtinių kalėdinių dovanų parduotuvė